Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дмитро Комаров покаже унікальні кадри перших днів після прориву греблі у Бразилії

Спеціальний випуск програми "Світ навиворіт" буде про нещодавню трагедію в Бразилії, за якою спостерігав весь світ.

Сьогодні на "1+1" о 22:45 вийде спеціальний випуск програми "Світ навиворіт" про нещодавню трагедію в Бразилії, за якою спостерігав весь світ.

25 січня 2019 року в бразильському штаті Мінас-Жерайс прорвало греблю, яка стримувала відходи гірничодобувного підприємства. Внаслідок сходження величезного селевого потоку сотні людей опинилися під восьмиметровою кулею бруду, а багато хто досі вважається зниклим. Потік мчав зі швидкістю понад 70 км на годину, руйнуючи мости, будівлі і накриваючи цілі будинки міста Брумадінью разом із жителями, які ховалися там від полуденної спеки.

Дмитро Комаров, Бразилія_5
прес-служба каналу "1+1"

Почувши про трагедію, Дмитро Комаров та оператор Олександр Дмитрієв, які в той момент перебували на зніманнях в Бразилії, змінили свої плани і вирушили в епіцентр подій, щоб приєднатися до команди волонтерів в перші дні після катастрофи. З собою вони везли питну воду, нестача якої відчувалася особливо гостро на 40-градусній спеці.

Дмитро Комаров, Бразилія_4
прес-служба каналу "1+1"

До прибуття рятувальників і техніки на місце події люди самостійно намагалися врятувати тих, хто опинився в грязьовий пастці. Вони ризикували своїми життями, щоб за допомогою підручних засобів витягнути людей і тварин з в'язкої рідини, глибиною з триповерховий будинок. У будь-який момент могла прорвати і друга дамба, яка завдала б ще більшої шкоди.

Дмитро Комаров, Бразилія_1
прес-служба каналу "1+1"

У спеціальному випуску програми "Світ навиворіт" Дмитро Комаров зсередини покаже, як проходили рятувальні операції в Брумадінью, розповість про причини і наслідки події.

Дмитро Комаров, Бразилія_3
прес-служба каналу "1+1"

"Подібна трагедія - не перша в своєму роді. 13 березня 1961 р в Києві прорвало дамбу з відходами цегельних заводів. Тонни бруду сунулись на вулиці району Куренівка, що призвело до численних жертв. Ця подія увійшла в історію як Куренівська трагедія. Мені б дуже хотілося, щоб сьогоднішню програму подивилися українські чиновники і люди, які причетні до українських водосховищ і гребель. І зробили висновки, вжили заходів, провели перевірки подібних споруд. Халатність може дуже дорого коштувати ", - розповів Дмитро Комаров.

Дивіться спеціальний випуск програми "Світ навиворіт" сьогодні о 22:45 на "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції