Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Телемандрівник привітав шанувальників з Днем фотографа.

Автор та ведучий програми "Світ навиворіт" Дмитро Комаров, який розповів про містичне знайомство зі своєю дружиною, обожнює цікаві життєві події фільмувати на пам'ять.

Тож не дивно, що сьогодні зірка каналу "1+1" привітав шанувальників з Міжнародним днем фотографа. На сторінці у Facebook Дмитро залишив чималий пост, у якому розповів, як у нього відбулося кохання до фотографування.

"Для мене ця професія доленосна, саме вона нерідко направляла по життю в потрібні боки, і, наприклад, частково призвела до створення "Світу навиворіт". Це генетичне. Мій батько обожнює фотографувати, у 80-ті роки у нього була серйозна колекція фотоапаратів, аж 17 штук: від "Смены 8М" до мініатюрного "шпигунського" фотика "Київ Вега", з мініплівкою (розмір кадру 10х14 мм). Це була моя улюблена іграшка в початкових класах, такий собі апарат агента 007. Ми з друзями влаштовували "спецоперації" і чатували з цим фотіком на вчителів, друзів, недругів і однокласниць, яким симпатизували", - зізнався Комаров.

Свій пост ведучий супроводив підбіркою кадрів, на яких зображений ще зовсім маленьким а також під час знімань сюжетів для "Світу навиворіт".

Комаров пригадав, що завдяки фотографії у 17 років зміг потрапити на роботу до редакції газети.

"Став вартувати і фотографувати зірок біля службових виходів з концертних залів. Мене, як юнкора, охоронці і самі зірки сприймали з гумором. Ракурси виходили незвичайними. Наступного ранку я роздруковував фото і телефонував до редакцій, пропонував. Так одного разу я випадково потрапив зі своїм портфоліо на зустріч з головним редактором "Теленедели", і мене вперше запросили на роботу, відкривши двері в журналістику. Спочатку я став фоторепортером, потім писав", - поділився життєвою історією Дмитро.

Тепер же Комаров зайнявся й облаштуванням особистого життя. Як відомо, у червні Дмитро Комаров розсекретив свої стосунки з "Міс Україна 2016" Олександрою Кучеренко. Пара також зізналася, що одружилася.

Залиште свій коментар

Вибір редакції