Дмитро Комаров у Бразилії наблизився до неприступної "Горлянки диявола"

Ведучий-екстремал спробував місцеву розвагу, спробувавши підкорити швидкісний сплав.

Тревел-шоу "Світ навиворіт" з Дмитром Комаровим, який поділився найяскравішими спогадами за рік, повертається на екрани.

Продовження неймовірних пригод у Бразилії, країні контрастів, в якій тісно поєдналися два різних світи - первісне життя диких племен і цивілізація - стартує 23 січня о 21:45 на каналі "1+1".

Цього разу ведучий випробує удачу, щоб показати телеглядачам ще більше фантастичної країни, неймовірних місць з чудесами природи та унікальних людей.

Дмитро вирушив у найпрекрасніше місце на планеті – водоспад Ігуасу, який розділяє кордони двох сусідніх країн: Бразилії та Аргентини. Здавна індіанці вважали це диво природи священним. За легендами десь там розташований вхід до загадкової країни Ельдорадо, яку не раз намагалися віднайти шукачі скарбів. Але ще нікому не вдалося пройти цілим через гігантські стіни води близько 300 водоспадів. 

Дмитро Комаров у Бразилії, водоспад Ігуасу_1
Прес-служба 1+1 Media

Для того, щоб якнайближче підібратися до головного місця Ігуасу – "Горлянка диявола" – та вивчити її дивовижний "виворіт", Дмитро перетнув кодон Бразилії і потрапив до іншого краю водоспаду, який розташований в Аргентині.

Ведучий-екстремал вирішив спробувати звичайну на перший погляд місцеву туристичну розвагу. Разом з оператором Олександром Дмитрієвим вони намагалися підкорити водяні пороги Ігуасу, займаючись рафтингом. Але чим закінчиться їхній швидкісний сплав і що трапиться на шляху, дивіться вже сьогодні.

Дмитро Комаров у Бразилії, водоспад Ігуасу_2
Прес-служба 1+1 Media

Нагадаємо, у спецвипуску "Світ навиворіт" Дмитро Комаров поспілкувався з бразильським наркобароном, побачив, як працює наркокартель ізсередини і переконав наркобарона розповісти те, чого ще не бачило українське телебачення.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів