Джамала розповіла, про що говорила за лаштунками "Євробачення" із Лазарєвим

Співачка зізналася, що під фінал російській делегації було важко із нею вітатися.

Українська співачка Джамала, завдяки якій "Євробачення 2017" відбудеться в Україні, розповіла подробиці залаштунків конкурсу, йдеться у "Світському житті".

Артистка зізналася, що відчувала сильний тиск під час пісенного змагання, оскільки не хотіла підвести рідну країну. Окрім того, розповіла Джамала, до неї першим підійшов російський конкурсант Сергій Лазарєв і побажав успіху.

"Всі учасники "Євробачення" робили пісні дійсно під цей конкурс. У Сергія був дуже сильний номер, він був детально продуманий. Дуже багато у нього було всього. Ми коли стояли з ним поряд за лаштунками, він підійшов сам і сказав: "Я тобі бажаю успіху". Я йому сказала: "Сергію, я тобі теж бажаю успіху". Я просто уявила, як на нього вже почали тиснути. І вже було складно їм навіть вітатися, коли вони повз проходили. Я їм голосно вигукувала: "Добридень!" - згадала Джамала.

Також співачка прокоментувала весь той бруд, який ллється на неї в російських ЗМІ, які намагаються знайти щось, аби спростувати перемогу Джамали

"Мені це дуже неприємно, тому що всі виконавці після моєї перемоги, навіть Австралія,  з якою у нас була страшна боротьба. І вона мене привітала. Це було дуже щиро. Мені телефонували з Америки такі музиканти, про яких я тільки мріяла", - розповіла співачка.

До слова, Джамалу з перемогою на "Євробаченні 2016" привітав президент України, співак Джастін Тімберлейк, проте найбільше Джамала була шокована дзвінком президента Туреччини.

"Коли мені зателефонував президент Туреччини, я була дуже здивована. Він мені подякував, що вперше тюркська мова  прозвучала і вона перемогла", - поділилася Джамала.

Окрім того співачка розповіла, як кримські татари вболівали за неї у Криму.

"Я знаю, що зараз мама з татом отримують дуже багато квітів, до них ціле паломництво. Приходять люди похилого віку, приносять пироги. Вони казали, що коли я співала, вони просто стояли на колінах і читали молитву. Мама каже, що навіть ті люди, які не підтримували Україну і не поділяли мою позицію, вони зараз змінилися. Мені здається, що хоч це не надовго, але це якось об'єднало Крим", - висловила впевненість Джамала.

Нагадаємо, після повернення в Україну Джамала дала велику прес-конференцію, де розповіла про свою перемогу.

ВідеоДжамала відверто розповіла про залаштунки Євробачення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: