Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Джамала розповіла, про що говорила за лаштунками "Євробачення" із Лазарєвим

Співачка зізналася, що під фінал російській делегації було важко із нею вітатися.

Українська співачка Джамала, завдяки якій "Євробачення 2017" відбудеться в Україні, розповіла подробиці залаштунків конкурсу, йдеться у "Світському житті".

Артистка зізналася, що відчувала сильний тиск під час пісенного змагання, оскільки не хотіла підвести рідну країну. Окрім того, розповіла Джамала, до неї першим підійшов російський конкурсант Сергій Лазарєв і побажав успіху.

"Всі учасники "Євробачення" робили пісні дійсно під цей конкурс. У Сергія був дуже сильний номер, він був детально продуманий. Дуже багато у нього було всього. Ми коли стояли з ним поряд за лаштунками, він підійшов сам і сказав: "Я тобі бажаю успіху". Я йому сказала: "Сергію, я тобі теж бажаю успіху". Я просто уявила, як на нього вже почали тиснути. І вже було складно їм навіть вітатися, коли вони повз проходили. Я їм голосно вигукувала: "Добридень!" - згадала Джамала.

Також співачка прокоментувала весь той бруд, який ллється на неї в російських ЗМІ, які намагаються знайти щось, аби спростувати перемогу Джамали

"Мені це дуже неприємно, тому що всі виконавці після моєї перемоги, навіть Австралія,  з якою у нас була страшна боротьба. І вона мене привітала. Це було дуже щиро. Мені телефонували з Америки такі музиканти, про яких я тільки мріяла", - розповіла співачка.

До слова, Джамалу з перемогою на "Євробаченні 2016" привітав президент України, співак Джастін Тімберлейк, проте найбільше Джамала була шокована дзвінком президента Туреччини.

"Коли мені зателефонував президент Туреччини, я була дуже здивована. Він мені подякував, що вперше тюркська мова  прозвучала і вона перемогла", - поділилася Джамала.

Окрім того співачка розповіла, як кримські татари вболівали за неї у Криму.

"Я знаю, що зараз мама з татом отримують дуже багато квітів, до них ціле паломництво. Приходять люди похилого віку, приносять пироги. Вони казали, що коли я співала, вони просто стояли на колінах і читали молитву. Мама каже, що навіть ті люди, які не підтримували Україну і не поділяли мою позицію, вони зараз змінилися. Мені здається, що хоч це не надовго, але це якось об'єднало Крим", - висловила впевненість Джамала.

Нагадаємо, після повернення в Україну Джамала дала велику прес-конференцію, де розповіла про свою перемогу.

Відео Джамала відверто розповіла про залаштунки Євробачення

Залиште свій коментар

Вибір редакції