Джамала розповіла, звідки взяла ідею з деревом для номера на "Євробаченні"

Артистка є прихильницею стрічки "Аватар".

Українська зірка, тренер "Голосу країни-7", переможниця "Євробачення-2016" Джамала представила у Києві документальний фільм про себе, йдеться у "Світському житті".

Стрічка відкриває багато таємниць про виконавицю. Виявляється, Джамала є прихильницею стрічки Джеймса Кемерона "Аватар". І дерево, яке росло на сцені під час виступу співачки на "Євробаченні", - це відсилка до стрічки "Аватар".

"Сам символ дерева, він дуже могутній, щоб воно надихало, щоб у ньому були спогади, душі. Щоб воно було неймовірне", - прокоментувала зірка.

На прем'єру картини про Джамалу спеціально з Криму приїхала її мама. Співачка поділилася, що їй дещо ніяково від такої уваги.

"Так, мені дуже приємно. Але, насправді, я цього трішки соромлюся. Мені здається, що я ще не така персона, щоб знімати про мене фільми. Я просто людина, яка любить свою справу, яка робить це від душі", - сказала артистка.

До слова, днями Джамала повернулася з Португалії, де знімала новий кліп. За словами співачки, у перервах між зніманнями вона з'їздила до Праги, де зустрілася з подругою дитинства.

"У мене був один день, у який я поїхала з Лісабону до Праги. Я зустрілася зі своєю подругою дитинства, ми провели десь три години разом і потім я знову поїхала на знімання", - поділилася Джамала.

Нагадаємо, нещодавно Джамала побувала на презентації розкішних тюльпанів, які були названі на її честь.

ВідеоДжамала не вважає себе людиною, про яку потрібно знімати фільми

Залиште свій коментар