Джамала розповіла, звідки взяла ідею з деревом для номера на "Євробаченні"

Артистка є прихильницею стрічки "Аватар".

Українська зірка, тренер "Голосу країни-7", переможниця "Євробачення-2016" Джамала представила у Києві документальний фільм про себе, йдеться у "Світському житті".

Стрічка відкриває багато таємниць про виконавицю. Виявляється, Джамала є прихильницею стрічки Джеймса Кемерона "Аватар". І дерево, яке росло на сцені під час виступу співачки на "Євробаченні", - це відсилка до стрічки "Аватар".

"Сам символ дерева, він дуже могутній, щоб воно надихало, щоб у ньому були спогади, душі. Щоб воно було неймовірне", - прокоментувала зірка.

На прем'єру картини про Джамалу спеціально з Криму приїхала її мама. Співачка поділилася, що їй дещо ніяково від такої уваги.

"Так, мені дуже приємно. Але, насправді, я цього трішки соромлюся. Мені здається, що я ще не така персона, щоб знімати про мене фільми. Я просто людина, яка любить свою справу, яка робить це від душі", - сказала артистка.

До слова, днями Джамала повернулася з Португалії, де знімала новий кліп. За словами співачки, у перервах між зніманнями вона з'їздила до Праги, де зустрілася з подругою дитинства.

"У мене був один день, у який я поїхала з Лісабону до Праги. Я зустрілася зі своєю подругою дитинства, ми провели десь три години разом і потім я знову поїхала на знімання", - поділилася Джамала.

Нагадаємо, нещодавно Джамала побувала на презентації розкішних тюльпанів, які були названі на її честь.

ВідеоДжамала не вважає себе людиною, про яку потрібно знімати фільми

Залиште свій коментар

Наступна публікація