Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Джамала у ефектній сукні-вишиванці виступила на Alfa Jazz Fest 2016

Батько співачки приїхав з Криму, аби побачити виступ доньки.

Українська зірка Джамала, у якої пояснили ситуацію зі скасуванням її виступу в Канаді, яскравим виступом завершила цьогорічний Alfa Jazz Fest.

Співачка вийшла на сцену у ефектній сукні-вишиванці від дизайнера Віти Кін, а голову прикрасила віночком. Під час виступу Джамала представила нову концертну програму Soul of Jamala.

Спочатку Джа виконувала джазові композиції, а потім порадувала слухачів своїми хітами та переможною на "Євробаченні" піснею "1944".

Джамала на Alfa Jazz Fest 2016_3
vogue.ua

Зауважимо, що спеціально на концерт Джамали до Львова з Криму приїхав її батько Алім-ага. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів журналіст Айдер Муждабаєв.

Джамала на Alfa Jazz Fest 2016_1
vogue.ua

"Батько Джамали Алим-аг'а - мудра, добра, дивовижна людина. У таких тата і мами не могло бути іншої дочки. Дякую їм за Сусану! Алим-ага приїхав на концерт доньки. У перерві говорили з ним про Україну, про Крим, про майбутнє нашого народу. Кримські татари не здаються, вірять, борються, попри все. Розмова з ним додала сил і впевненості: все буде добре. Ми будемо вільні, все подолаємо і переможемо. Як інакше, якщо у нас такі батьки і матері, бабусі і дідусі, які зберегли любов і вірність батьківщині в найважчі роки", - написав Муждабаєв.

Нагадаємо, декілька тижнів тому Джамала зустрілася із президентом Литви Далею Грибаускайте. Співачка розповіла про зустріч у своєму фотоблозі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції