Джанабаєва вперше розповіла подробиці роману із Меладзе

Екс-"ВІА Гра" зізналася, що потрапила на роботу до співака випадково.

Колишня учасниця гурту "ВІА Гра" Альбіна Джанабаєва, яка розповіла, як ледь не розійшлася з Меладзе, поділилася подробицями їхнього роману.

Джанабаєва разом із старшим сином від Меладзе Костянтином знялася у фотосесії глянцю OK.

В інтерв'ю виданню Альбіна розговорилася про знайомство із Валерієм. Як відомо, перш ніж стати солісткою "ВІА Гри", Джанабаєва довгий час працювала бек-вокалісткою у Меладзе.

"Справа була ось як. Я повернулася з Південної Кореї, де кілька місяців виступала в головній ролі в мюзиклі. Я не планувала надовго затримуватися в Москві, збиралася продовжувати грати в спектаклі в Сеулі. Цей досвід дуже допоміг мені вирости, повірити в себе і в те, що рамок і кордонів не існує. І тут несподівано лунає дзвінок Валери: "Я шукаю артистку в свою групу. Мені дали ваш телефон. Вам цікава така робота?" - згадала Альбіна.

За словами артистки, коли вони із Меладзе обговорювали її роботу, Валерій зауважив, що колектив у нього чоловічий і що на роботі не повинно бути романів.

"Ми з Валерою обговорювали мою майбутню роботу, і він одразу підкреслив, що колектив у нього повністю чоловічий: "Розумієте, всередині колективу не повинно бути ніяких романів, інакше можуть початися складності". На що я одразу відповіла: "Будьте спокійні стосовно цього, у мене в цьому сенсі все гаразд". Але минув нетривалий час... Коли всі дізналися про наші стосунки, була божевільна хвиля засуджень і критики на нашу адресу. Але з іншого боку, якби ми не захотіли, то ніхто б нічого і не дізнався", - прокоментувала Альбіна.

Нагадаємо, тим часом колишня дружина Валерія Меладзе Ірина була шокована, дізнавшись заради кого її покинув чоловік.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: