Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дзідзьо пригадав, як ледь не "дістав" від мами у аеропорту

Артист поділився подробицями знімання фільму "DZIDZIO. ПЕРШИЙ РАЗ".

Днями в кінотеатрі "Оскар" відбувся допрем'єрний показ української романтичної комедії "DZIDZIO. ПЕРШИЙ РАЗ", яку відвідало багато українських зірок.

Знімання відбувалися на батьківщині Дзіздзя, на Львівщині, навіть у тому пологовому будинку, де народився Михайло Хома, йдеться у "Світському житті".

"Я хочу подякувати усім своїм землякам, вони мої рідні люди, які допомогли в той момент, коли було дуже важко. Коли дощ заважає, град хоче падати, вітер дме неможливий, щось ламається, і все це не дає тобі знімати, але є рідні і близькі люди, які допомогли і ми це зробили", - заявив Дзідзьо.

Дзідзьо_2
Світське життя

Цікаво, що у другій частині фільму знялася мама виконавця, яка нещодавно вперше дала інтерв'ю. За словами артиста маму у стрічці зняти було не легко та поділився однією з історій, яка трапилася з ними коли він віз маму до аеропорту.

Дзідзьо_3
Світське життя

"Мам, я вам дуже дякую за ту дорогу до аеропорту Жуляни. Що мама мені виписала. То була така сповідь, то був такий капець, але це були дуже правдиві слова. Вона мене то сварить, то розказує що і як повинно правильно бути між людьми. І тут той чемодан тріскає на весь аеропорт, люди автографи підходять брати, а я те все збираю, а мама каже "Збирай скоріше, а то зараз дістанеш". Вона у мене дуже проста і людяна", - зізнався музикант.

ВідеоМихайло Хома розповів про зйомки комедії "Dzidzio Перший раз"

Михайло Хома презентував нову комедію «Dzidzio Перший раз». Зйомки проходили на батьківщині співака, до того ж у фільмі знялася мама Дзідзьо. 

Михайло Хома розповів про зйомки комедії "Dzidzio Перший раз"

Нагадаємо, романтична комедія "DZIDZIO. ПЕРШИЙ РАЗ" вперше в Україні має формат з субтитрами та тифлокоментарем для людей з порушенням зору та слуху.

Залиште свій коментар

Вибір редакції