Ексдружина Потапа Ірина Горова показала свого батька

Автор
Валерія СулимаВалерія Сулима
Дата публікації
Перегляди
1690
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ексдружина Потапа Ірина Горова показала свого батька

Ірина Горова з батьком / Фото: instagram.com/gorovaya_irina

Продюсерка привітала батька з днем народження.

Ексдружина Потапа, продюсерка Ірина Горова, яка нещодавно розповіла про стосунки з колишнім, поділилася зворушливою подією у її житті.

Так, сьогодні 11 серпня, день народження святкує батько Ірини Анатолій. З цієї нагоди зірка у себе в Instagram запостила серію знімків, на яких постала з рідною людиною. Окрім цього Горова залишила теплі вітальні слова батькові:

Ірина Горова цілує батька / Фото: instagram.com/gorovaya_irina

"Тату, з днем народження! Здоров'я, гармонії, більше відпочивай, насолоджуйся прекрасним віком, вчи своїх студентів розуму. Залишайся добрим та цікавим батьком, який завжди знає, як на молекули розібрати будь-яке запитання", - побажала Ірина батьку.

Ірина Горова / Фото: instagram.com/gorovaya_irina

Також знаменитість розповіла декілька фактів про її тата. Зокрема, вона зазначила, що він вивчає молекулярну біологію, викладає в КНУ ім. Шевченка, працював в США в університеті Дж. Гопкінса та написав понад 85 наукових статей.

Нагадаємо, знаменитості часто публічно вітають своїх близьких зі святом. Нещодавно MONATIK написав коханій, яка днями святкувала день народження, зворушливий вірш, яким довів фанів пари до сліз.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1690
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація