Діти Джексона отримають у спадок 300 мільйонів доларів

Загальна сума спадщини, яку залишив Майкл Джексон, на момент 30-річчя його дітей складе 300 мільйонів доларів.

 Неповнолітні діти поп-короля Майкла Джексона - 12-річний Прінс, 11-річна Періс, і 7-річний Бланкет - отримають нечувані суми з фондів співака тільки після досягнення 30-річного віку.

Проте, коли дітям Джексона виповниться 30 років, суми з фондів збільшаться в кілька разів. Крім того, залишиться частина спадщини від матері співака Кетрін Джексон. Загальна сума спадщини на момент 30-річчя дітей складе 300 мільйонів доларів.

Як з'ясувалося, Джексон на момент написання заповіту нічого не залишив своїм братам, сестрам і батькові. Як завірило джерело, Майкл залишив свого батька і братів з сестрою ні з чим. Відносно колишніх дружин співака Деббі Роу, Лайзу Мері Преслі Майкл Джексон теж не залишив жодних розпоряджень.

Отже, як показує документ заповіту, 40 відсотків свого статку - 300 мільйонів доларів-Джексон залишив дітям, 40 відсотків матері-опікуну Кетрін (99 мільйонів доларів) і 20 відсотків на благодійність.

Заповіт Джексона викликав багато розбіжностей в його родині: брати і батько думали, що отримають хоч якусь частину спадщини. Крім того, опікун Кетрін досі не отримала свою частину акцій у розмірі 99 мільйонів доларів. В даний час вона отримує щомісячно 81 000 доларів на утримання дітей та інші витрати.

Читайте також:

Авторський текст "Billie Jean" Джексона виставлено на аукціон

Лікарю Джексона заборонили виписувати пацієнтам заспокійливі

ФБР оприлюднило секретні документи про життя Джексона

Діти і матір Джексона отримають чималий спадок

Діти і матір Джексона отримають чималий спадок

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація