Діти Джексона отримають у спадок 300 мільйонів доларів

Загальна сума спадщини, яку залишив Майкл Джексон, на момент 30-річчя його дітей складе 300 мільйонів доларів.

 Неповнолітні діти поп-короля Майкла Джексона - 12-річний Прінс, 11-річна Періс, і 7-річний Бланкет - отримають нечувані суми з фондів співака тільки після досягнення 30-річного віку.

Проте, коли дітям Джексона виповниться 30 років, суми з фондів збільшаться в кілька разів. Крім того, залишиться частина спадщини від матері співака Кетрін Джексон. Загальна сума спадщини на момент 30-річчя дітей складе 300 мільйонів доларів.

Як з'ясувалося, Джексон на момент написання заповіту нічого не залишив своїм братам, сестрам і батькові. Як завірило джерело, Майкл залишив свого батька і братів з сестрою ні з чим. Відносно колишніх дружин співака Деббі Роу, Лайзу Мері Преслі Майкл Джексон теж не залишив жодних розпоряджень.

Отже, як показує документ заповіту, 40 відсотків свого статку - 300 мільйонів доларів-Джексон залишив дітям, 40 відсотків матері-опікуну Кетрін (99 мільйонів доларів) і 20 відсотків на благодійність.

Заповіт Джексона викликав багато розбіжностей в його родині: брати і батько думали, що отримають хоч якусь частину спадщини. Крім того, опікун Кетрін досі не отримала свою частину акцій у розмірі 99 мільйонів доларів. В даний час вона отримує щомісячно 81 000 доларів на утримання дітей та інші витрати.

Читайте також:

Авторський текст "Billie Jean" Джексона виставлено на аукціон

Лікарю Джексона заборонили виписувати пацієнтам заспокійливі

ФБР оприлюднило секретні документи про життя Джексона

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: