Дитяче "Євробачення-2011" відбудеться у Вірменії

Дитяче "Євробачення-2011" відбудеться у Вірменії

Володимир Арзуманян

Дитяче "Євробачення-2011" відбудеться у Єревані. Минулого року у конкурсі переміг представник Вірменії, 12-річний Володимир Арзуманян.

Дитяче "Євробачення-2011" відбудеться 3 грудня 2011 року в Єревані. Вірменія була обрана з п'яти країн-претендентів. Про це повідомив голова ради Громадської телерадіокомпанії Вірменії Алексан Арутюнян.

Виконавчий директор ОТА Гагік Буніатян наголосив, що делегація Європейського мовного союзу, яка відвідала Вірменію, залишилася задоволена Спортивно-концертним комплексом імені Карена Демирчяна, який прийме конкурс.

"Наша країна відповідає всім критеріям, і ми спробуємо організувати шоу, яке нічим не поступатиметься попереднім європейським конкурсам", - додав він.

Куратор проекту Гоар Гаспарян зі свого боку уточнила, що на дитяче "Євробачення" не поширюється правило дорослого конкурсу, згідно з яким кожне наступне змагання проводиться в країні, яку представляв переможець попереднього.

"Хоча Вірменія перемогла у дитячому "Євробаченні-2010", перемога Вірменії у відборі була обумовлена тільки нашою заявкою і представленими пропозиціями", - наголосила вона.

Дитяче "Євробачення-2011" буде проведено за гроші не тільки Вірменії - значну частину витрат компенсує Європейський мовний союз (ЕВС).

Нагадаємо, що в 2010 році дитяче "Євробачення" відбувалося в кінці листопада в Мінську, Білорусь. Переміг представник Вірменії, 12-річний Володимир Арзуманян.

Читайте також:

Усіх фіналістів дитячого "Євробачення" запросили до "Артеку"

Дитяче "Євробачення" в Києві виграв представник Нідерландів

У Києві відкрилося дитяче "Євробачення-2009"

Повʼязані теми:

Наступна публікація