Дмитро Дюжев стане спеціальним гостем шоу "Зірка+Зірка"

Дмитро Дюжев стане спеціальним гостем шоу "Зірка+Зірка"

Дмитро Дюжев разом із Потапом

У понеділок, 15 листопада у найзірковішому шоу з’явиться російський актор.

Зірка серіалів "Бригада","Карамболь", фільмів "Кука", "Жмурки", "Стомлені сонцем" і багатьох інших на цей раз спробує себе у якості члена журі. Дмитро займе почесне місце за суддівським столом поруч з Потапом та Лаймою Вайкуле.

Роль судді вокального шоу, де виступають його колеги по цеху, для Дмитра нова. Раніше Дюжев брав участь у російській версії "Зірка+Зірка" - шоу "Дві зірки", де в парі з Тамарою Гвердцителі посів перше місце. Напевно, Дмитро пам'ятає, як це - вчитися співати в найкоротші терміни, тому заздалегідь лояльно ставиться до всіх парах.
Тема майбутнього ефіру - мюзикл. На сцені шоу розіграються комедії, трагедії та драми на пісні: "Моя маленька бейба", "Jimmy-Jimmy", "Негода", "Давним-давно", "Chattanooga Choo Choo", "Люблю ковбоя" (фільм "Людина з бульвару Капуцинів"), "Мулен руж" (з однойменного фільму) та "Негода" (фільм "Мері Поппінс, до побачення!").
Ведуча шоу Наталія Могилевська з нетерпінням чекає цього ефіру, адже вона вперше вийде на сцену в дуеті з Дмитром Дюжевим. Цікаво, що до запуску проекту Дмитро і Наталя планували разом брати участь у шоу "Зірка+Зірка", але не склалося через щільний знімальний графік актора. Для свого виступу Могилевська та Дюжев приготували романтичну композицію Алли Пугачової "Три щасливі дні".
Слідкуйте за розвитком подій у понеділок, 15 листопада, о 20.10 в ефірі "1+1".
Ще більше інформації про шоу "Зірка+Зірка", а також фото та відео виступів шукайте на офіційному сайті проекту http://zirka.1plus1.ua/

Читайте також:

Харчишин впав зі сцени, а Будіна мало не підпалила знімальний майданчик

Даша Астаф’єва: я постійно плачу, бо я жива людина

Наталя Могилевська: з учасниками проекту "Зірка+Зірка" почуваюся вихователькою


Наступна публікація