Федір Бондарчук шукає таланти на "Однокласниках"

Дата публікації
Перегляди
2131
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Федір Бондарчук шукає таланти на "Однокласниках"

Федір Бондарчук шукає таланти на "Однокласниках"

Федір Бонадрчук вирішив зняти кіно про "Одноклассники.ru". Таланти він шукає у цій соціальній мережі.

 На початку літа Федір Бондарчук оголосить конкурс на базі соціальної мережі "Одноклассники.ru" на кращий сценарій до однойменної кінострічки.

Студія Art Pictures Федора Бондарчука і компанія "Худяков Продакшн" Павла Худякова ще в минулому році виграли конкурс на право використовувати в якості назви свого нового фільму в жанрі молодіжної романтичної комедії товарний знак "Однокласники.ru".

Унікальність проекту полягає в тому, що будь-який користувач соціальної мережі зможе відчути себе повноправним членом знімальної команди, а також розкрити свої авторські та акторські здібності.

З початку червня 2010 року кожен зареєстрований користувач сайту зможе запропонувати свої ідеї за сценарієм фільму на спеціальній промо-сторінці кінопроекту. Учасники конкурсу отримують міні-значок і особистий рейтинг.

На наступних етапах створення фільму кожен з них зможе взяти участь як у кастингу акторів, так і у виборі рекламних постерів і слогану до фільму. Таким чином, концепція створення кінопроекту буде повністю реалізовуватися за безпосередньої участі самих глядачів.

Читайте також:

Федір Бондарчук відкриє два ресторани і кондитерську

Бондарчук зніме комедію про "Однокласники.ру"

Федір Бондарчук вступив в Єдину Росію

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2131
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація