Режисер Generation П зніме ще один фільм за книгою Пелевіна

Режисер Generation П зніме ще один фільм за книгою Пелевіна

Empire V. Фото litru.ru

За романом Пелевына "Empire V" знімуть фільм про стан сучасного суспільства і його одержимість кров'ю, красою і грошима.

Віктор Гінзбург, який зняв за романом Пелевіна фільм "Generation П", має намір екранізувати ще один роман письменника – "Empire V", і вже купив на нього права.

Про це повідомляє кіновидання Variety з посиланням на Гінзбурга, який представляє "Generation П" на каннському кіноринку.

"Картина розсуне рамки жанру фільмів про вампірів – подібно до того, як розсунув його рамки Пелевін у своїй книзі. Це приголомшливе міркування про стан сучасного суспільства і його одержимість кров'ю, красою і грошима. В основі її лежить історія дорослішання юного вампіра і любовна драма, яка відбувається в Москві в наші дні ", - розповів Гінзбург.

За словами режисера, робота над новим проектом розпочнеться навесні 2012 року, а переговори про фінансування ведуться з великим західним інвестфондом і з російськими телеканалами.

Книга "Empire V" має підзаголовок "повість про справжню надлюдину" - це історія про те, як 19-річний вантажник Роман Шторкін стає вампіром і отримує титул Рами Другого.

Нагадаємо, що фільм "Generation П" вийшов в прокат 14 квітня 2011 року. Картина здобула достатній успіх у прокаті, заробивши в Росії більше 4 млн доларів, а з урахуванням України цифра підбирається до 5 млн. Втім, ця сума не покрила витрат на виробництво, які склали 7 млн.

Зате творці фільму отримали схвальний відгук від самого Пелевіна, який надіслав електронного листа, повідомляє: "Фільм мені подобається. Зараз російські режисери прагнуть знімати американське кіно, але це рідко виходить. А "Generation П" - протилежний випадок. Американець захотів зняти російське кіно, і у нього вийшло".

У "Generation П" режисер вкрай пунктуально дотримувався за текстом роману. У "Empire V", за відомостями Variety, він збирається зайнятися вільної імпровізацією. Зокрема, на екрані в п'ятихвилинному епізоді з'явиться Вавілена Татарський з попереднього фільму.

Раніше з'являлася інформація про те, що ще одну екранізацію Пелевіна почнуть знімати влітку цього року в Німеччині: американець Тоні Пембертон вирішив зробити з Чапаєва і порожнечі фільм під назвою "Мізинець Будди". Бюджет фільму - 4 млн доларів. Роль головного героя, Петра Войда, зіграє британський актор Руперт Френд, що знявся, зокрема, в ролі Уікхема в екранізації Гордості і упередження Джо Райта (2005).

По ходу сюжету Войду треба потрапити в луб'янські каземати і вирішити, що він живе в 1919 році і є революційним поетом. Дія фільму відбувається під час серпневого путчу 1991 року.

Читайте також:

У Росії знята шокуюча короткометражка, у якій гинуть 40 людей

Стало відомо назву фільму, який стане режисерським дебютом Джолі

Фільм про загибель принцеси Діани викликав скандал у Каннах

Наступна публікація