Стало відомо назву фільму, який стане режисерським дебютом Джолі

Ролі у фільмі виконали сербські і боснійські актори, які, як виявилося, володіють англійською мовою.

Картина, режисером якої вперше для себе виступить актриса Анджеліна Джолі, буде називатися "У краю крові і меду" (In the Land of Blood and Honey).

Передбачається, що фільм, який розповідає про стосунки між сербом і боснійською мусульманкою за кілька днів до початку війни в Боснії, вийде на екрани в США 23 грудня 2011 року. Прокатом картини займеться компанія FilmDistrict.

Сама Джолі, яка також написала сценарій картини, в ній не з'являється. Ролі у фільмі виконали сербські і боснійські актори, які, як виявилося, володіють англійською мовою. Тому, як пояснила раніше режисер, вона створила дві версії - на сербохорватській і англійській мовах.

"У колишньої Югославії багата історія драматичного мистецтва. Актори грали унікально. Для мене було великою честю працювати з ними, і я рада познайомити всіх з їх величезним талантом ", - заявила Джолі.

Нагадаємо, що Джолі одержала дозвіл на зйомки в Боснії лише з другої спроби. Спочатку їй було відмовлено через протести боснійської асоціації "Жінки - жертви війни", яка, виходячи із заміток у місцевій пресі, дійшла висновку, що стрічка буде про кохання між насильником та жертвою, а це, за словами учасниць організації, спотворить історичну правду і образить тих, хто насправді пройшов через жахи війни.

Читайте також:

Джолі перенесла зйомки фільму про Боснію до Угорщини

Анжеліна Джолі знайшла актрису для свого фільму

Біженці мало не затоптали Анджеліну Джолі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: