Знайдено спосіб, який змусить кинути курити будь-кого

Знайдено спосіб, який змусить кинути курити будь-кого

Ілюстрація / Фото: xa-xa.org

Італійські вчені винайшли інгалятори, які, за їхніми словами, допомагають кинути цигарки навіть найбільш затятим курцям.

Вчені з Університету Катанії в Італії розробили методику, яка значно збільшує шанси відмови від куріння навіть найбільш затятого курця. Були розроблені спеціальні інгалятори.

Експерти створили безнікотинові пластикові інгалятори, застосування яких допомагає подолати як фізичну, так і психологічну залежність від куріння. Ці висновки були зроблені на основі експерименту з двома групами добровольців.

Перша група бажаючих кинути палити боролася із згубною звичкою за стандартною програмою відмови від сигарет, а інші використовували нові інгалятори.

Учасники з другої групи мали більший успіх. Побороти звичку вдалося навіть тим, хто не міг кинути курити через нікотинову залежність або прив'язку до самого процесу запалення і піднесення до рота сигарети.

Люди, у яких була виявлена складна залежність від куріння, в 66% випадків кинули сигарети при використанні інгалятора. Стандартний метод допоміг їм лише в 19% випадків.

Читайте також:

Названо продукти, які допомагають кинути курити

Рабини оголосили куріння марихуани богоугодною справою

Шимпанзе-курець пережив своїх родичів майже на 10 років

Повʼязані теми:

Наступна публікація