Спілберг і Абрамс в новому фільмі дослідять таємничу "Зону 51"

Спілберг і Абрамс в новому фільмі дослідять таємничу "Зону 51"

Фото: AFP

Культові режисери Джей Абрамс та Стівен Спілберг розпочали роботу над масштабним проектом під назвою Super 8.

Режисер третьої частини "Місія нездійсненна" і "Зоряного шляху", творець "Монстро" і "Загублені" Джей Джей Абрамс почав новий масштабний проект під назвою Super 8. Абрамс сам написав сценарій до нового фільму, а його продюсером стане Стівен Спілберг. Кінокомпанія Paramount Pictures обіцяє, що на екрани фільм вийде влітку 2011 року. Бюджет фільму поки що становить приблизно 50 мільйонів доларів.

Про фільм стало відомо досить несподівано - тізер цього проекту був показаний глядачам у США перед сеансами "Залізної людини - 2". Абрамс вже заявив, що Super 8 не буде продовженням "Монстро". Але сценарій фільму поки тримається в секреті. Проте відомо, що дія Super 8 починається в 1979 році недалеко від військово-повітряної бази США, відомої під назвою "Зона 51".

Це загадкова область на дні пересохлого соляного озера на півдні штату Невада, в 90 милях на північ від Лас-Вегаса. Як передбачається, на цьому військовому полігоні знаходиться найбільша секретна уфологічні лабораторія США, що проводить експерименти з позаземними технологіями. "Зона 51" є одним з найбільш суворо засекречених об'єктів Сполучених Штатів. У 2003 році президент Джордж Буш зберіг гриф "цілком таємно" на всіх документах, пов'язаних з військовою базою в Грум Лейк, яка досліджує цю загадкову зону.

Припущення, що Super 8 буде розповіддю про якусь незвичайному живу істоту, можливо, "вихідця" з секретною бази США, підтверджуються й кадрами з тізера: поїзд, що перевозить в 1979 році щось секретне в контейнері з написом "Військово-повітряні сили США" з " Зони 51 "на авіабазу в штаті Огайо, потрапляє в катастрофу, і з контейнера виривається "щось", що володіє надлюдською силою.

Відзначимо, що, за твердженнями уфологів, саме в 1979 році в "Зоні 51" стався конфлікт з інопланетними істотами, в результаті якого загинуло близько 60 військовослужбовців США.

Читайте також:

Джеймс Кемерон зніме стереофільм на Марсі

У Росії школярів примушують дивитися Стомлені сонцем-2

Тарантіно очолить журі Венеціанського кінофестивалю

Повʼязані теми:

Наступна публікація