В епіцентрі осені "Крихітка" показала 100% кохання

Атмосфера концерту була настільки дружньою, що незважаючи на осінь надворі, у залі було по-літньому гаряче.

"Крихітка" дала сольний концерт
21 жовтня у концертному залі Crystal hall київський гурт "Крихітка" дав сольний концерт.

Жодного яскравого шоу, перевдягань та видовищ, однак зал виявився заповненим і не випадковими людьми, а тими, хто по-справжньому любить гурт. Кожна пісня була жаданою і зустрічалася неймовірним сплеском радості.

Саша Кольцова з’явилась у ніжно-рожевій сукні, як завжди, привітна та говірка, розпочавши концерт із композиції "В епіцентрі". Співачка загравала з публікою, пускала мильні бульбашки, представляючи кожну пісню, вела себе легко та невимушено, грала на клавішах, співала під акустику - що одобрено сприймалось і віталось шаленими оплесками.

Читайте: ТНМК готують для киян незвичну концертну програму

А представляючи пісню ВМНК (Він мене не кохає), Кольцова навіть розповіла свій рецепт одужання він кохання: "Цю пісню треба слухати 75 тисяч разів і стане легше".

"Крихітка" дала сольний концерт
Саші дарували квіти - вона кокетливо посміхалась, їй віддано підспівували - вона у відповідь віддавала прихильникам ще більше енергії.

Не дивлячись на жіночу лірику, серед глядачів була велика кількість чоловіків, які показали спражню любов до гурту, своїм співом перекрикуючи навіть найгарячіших фанаток. Енергія від них була настільки потужна, що за кілька хвилин від початку концерту у залі стало дуже гаряче.

Читайте: Гурт ТІК по-народному презентував "Весільний" альбом

Серед улюблених пісень з другого альбому гурту "Рецепт", прозвучало кілька пісень з першого альбому "На першому місці", а також відбулася презентація нової пісні "Хлопчик для серцебиття".

На біс були виконані  "Пароль", кавер-версія пісні ТНКМ "Восени" та "Щось на зразок".  Цілком ймовірно, що при такій відданій любові прихильників, третій альбом, який "Крихітка" наразі готує, завоює ще більше сердець і, можливо, його презентація відбудеться вже у Палаці "Україна".

Читайте також:

Діана Арбеніна закохалась в Україну

Hurts засипали Київ трояндами

Елтон Джон їде до Києва з 30-ма музикантами

Повʼязані теми:

Наступна публікація