Весілля принца Вільяма покажуть у 3D-форматі

Британські телеканали ведуть переговори про те, щоб показати весілля принца Вільяма та Кейт Міддлтон у 3D-форматі.

Британські телекомпанії BBC і BSkyB ведуть переговори з владою країни про те, щоб отримати можливість транслювати весілля принца Вільяма в 3D-форматі.

Королівське весілля 29 квітня може стати першою британською подією, крім спортивних заходів, яка транслюватиметься у 3D.

"Ми хочемо вивчити можливість трансляції королівського весілля в 3D, і раніше у нас було обговорення з королівськими чиновниками такої можливості", - повідомило джерело в телекомпанії BSkyB.

Джерело з BBC також сказало, що корпорація провела переговори з королівськими чиновниками про висвітлення весілля у форматі 3D.

Камери 3D за розміром більші, ніж звичайне обладнання 2D, і, швидше за все, BBC, ITV і BSkyB об'єднають свою 3D-зйомку, а потім передадуть її далі до мережі.

Зі свого боку, королівський помічник заявив, що вони "зацікавлені в 3D-мовленні, але за умови, що не буде вторгнення до сценарію церемонії в абатстві".

"Ми хочемо уникнути ситуації, коли камери впираються в обличчя людей, і переконатися в тому, що пара не буде відчувати себе так, ніби вони перебувають у телевізійній студії", - пояснив він.

Глядачам, які захочуть подивитися трансляцію весілля в 3D-форматі, знадобляться спеціальні окуляри і 3D-телевізори, які зараз можна придбати менше ніж за 700 фунтів.

Читайте також:

Наречена принца Вільяма Кейт Міддлтон стала безробітною

Принц Вільям відмовився жити в Букінгемському палаці з Єлизаветою ІІ

Дочка-первісток принца Вільяма зможе стати королевою

Повʼязані теми:

Наступна публікація