Джесіка Альба перестала бути егоїсткою

Дата публікації
Перегляди
3940
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Голлівудська акорка Джесіка Альба знялась для обкладинки Harper 's Bazaar та розповіла про сімейні цінності.

Акторка Джесіка Альба стала головною героїнею австралійського Harper 's Bazaar. Актриса взяла участь у незвичній "сонячній" фотосесії. Втім, у австралійців зараз літо, так що їм саме час милуватися на красунь біля басейну.

В інтерв'ю Джесіка розповіла, що незважаючи на затребуваність, головним для неї залишається сім'я. Також актриса пояснила, як змінилися її погляди на світ з появою дочки:

"Я навчилася прощати себе за те, що я не ідеальна, і не тиснути на себе. У мене була репутація людини, яка відчайдушно захищає свою незалежність. Але моя донька змінила мою точку зору на все. Ти перестаєш бути егоїстичною і керуватися тільки своїми інтересами, ти хочеш будувати життя для себе і своєї сім'ї. Раніше я була трудоголіком, тепер я не хочу відчувати такий стрес".

Джесіка розповіла і про своє ставлення до сімейного життя в цілому:

"Мій чоловік і моя дочка і є мій світ. Разом ми хочемо побудувати щиру, люблячу, прекрасну сім'ю. Я дуже традиційна в цьому питанні. Коли Онор народилася, я зрозуміла, що саме час для змін. Я завжди належала до того типу жінок, які намагаються сподобатися іншим, зробити все правильно. Однак у кінцевому результаті такий тиск на саму себе - це нездорово. Це виснажує".

Читайте також:

Джесіка Альба позує оголеною заради грошей

Джесіку Альбу засікли на вандалізмі

Джесіка Альба ставить доньку на ноги

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3940
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація