Джесіка Альба перестала бути егоїсткою

Голлівудська акорка Джесіка Альба знялась для обкладинки Harper 's Bazaar та розповіла про сімейні цінності.

Акторка Джесіка Альба стала головною героїнею австралійського Harper 's Bazaar. Актриса взяла участь у незвичній "сонячній" фотосесії. Втім, у австралійців зараз літо, так що їм саме час милуватися на красунь біля басейну.

В інтерв'ю Джесіка розповіла, що незважаючи на затребуваність, головним для неї залишається сім'я. Також актриса пояснила, як змінилися її погляди на світ з появою дочки:

"Я навчилася прощати себе за те, що я не ідеальна, і не тиснути на себе. У мене була репутація людини, яка відчайдушно захищає свою незалежність. Але моя донька змінила мою точку зору на все. Ти перестаєш бути егоїстичною і керуватися тільки своїми інтересами, ти хочеш будувати життя для себе і своєї сім'ї. Раніше я була трудоголіком, тепер я не хочу відчувати такий стрес".

Джесіка розповіла і про своє ставлення до сімейного життя в цілому:

"Мій чоловік і моя дочка і є мій світ. Разом ми хочемо побудувати щиру, люблячу, прекрасну сім'ю. Я дуже традиційна в цьому питанні. Коли Онор народилася, я зрозуміла, що саме час для змін. Я завжди належала до того типу жінок, які намагаються сподобатися іншим, зробити все правильно. Однак у кінцевому результаті такий тиск на саму себе - це нездорово. Це виснажує".

Читайте також:

Джесіка Альба позує оголеною заради грошей

Джесіку Альбу засікли на вандалізмі

Джесіка Альба ставить доньку на ноги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: