Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Микита Алексєєв готує відео на композицію "Пьяное солнце".

Днями відбулися зйомки кліпу на пісню "Пьяное солнце" фіналісти вокального шоу "Голос країни. Перезавантаження" Микити Алєксєєва (Alekseev). Слова до пісні написав Віталій Куровський, музику - музичний продюсер "Голосу країни" Руслан Квінта, а режисером відео виступив Алан Бадоєв.

Спочатку кліп повинен був оповідати про різні долі людей, для яких "п'яне сонце" пішло і "більше не повернеться". Але коли підготовка до зйомок вже йшла повним ходом, Алану Бадоєву спала на думку зовсім інша ідея.

"Коли Алан зателефонував мені о 6 годині ранку і сказав, що задум змінюється, і ми будемо знімати зовсім іншу історію, я не повірив своїм вухам і подумав, що я ще сплю, адже до зйомок залишалося два дні, – розповідає Alekseev.  Потім, я зрозумів, що вже не сплю і уважно слухав Алана. Цього разу ідея кліпу – історія про завершення близьких стосунків між двома людьми, про болючі почуття пов'язані з цим. Це дуже близько до того, що я зараз переживаю. Щоб не розкривати усіх таємниць – буду радий розповісти про це докладно в своєму маленькому кіно під назвою "Пьяное солнце".

Цікаво, що відомий режисер сам запропонував зняти кліп, відмовившись від гонорару за роботу над ним. Бадоєв вважає, що зараз дуже важливо, щоб на українську музичну арену виходили молоді сучасні артисти майбутнього покоління, і всі, у кого є така можливість, повинні цьому сприяти.

Микита Алексєєв брав участь у "Голос країни. Перезавантаження". Підкоривши серця українок, вокаліст дійшов у проекті до фіналу. Участь у "Голосі" принесло йому велику популярність: Alekseev активно розвиває сольну кар'єру, записує пісні та знімає кліпи.

Нагадаємо, зараз завершуються кастинги шостого сезону "Голосу країни". Попередні прослуховування відбудуться у столиці цими вихідними 31 жовтня – 1 листопада, а також наступними вихідними, 7-8 листопада. Відбори відбуватимуться в 12-му павільйоні ВДНГ, а взяти в них участь можуть усі охочі у віці 18 років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції