Forbes оприлюднив список найбагатших співачок року

Forbes оприлюднив список найбагатших співачок року

Бейонсе / Фото: Getty Images

У рейтингу лідирує Бейонсе.

Імените видання Forbes слідом за найбагатшими знаменитостями до 30 років, порахував, хто зі співачок найбільше заробив за рік.

Так, перше місце у рейтингу очолила поп-зірка Бейонсе з сумою у 105 мільйонів доларів. Більшість грошей виконавиця заробила на продажах скандального альбому Lemonade, де начебто розсекретила зради свого чоловіка. Також артистка добряче заробила на концертному турі Formation.

На п’яти Бейонсе наступає англійська співачка Адель. Її річний дохід склав 69 мільйонів доларів. А от трійку лідерів замикає Тейлор Свіфт з 44 мільйонами доларів. До слова, торік Свіфт була на першому місці.

На четвертому місці розташувалася Селін Діон, яка заробила 42 мільйони доларів. На п’ятій сходинці з заробітком у 38 мільйонів доларів опинилася Дженніфер Лопес.

На шостому місці розташувалася 71-річна американська кантрі-співачка Доллі Партон (37 мільйонів доларів), сьомому – Ріанна (36 млн доларів), восьмому – Брітні Спірс (34 млн доларів), дев’ятому – Кеті Перрі (33 млн доларів). Замикає десятку 75-річна Барбара Стрейзанд (30 мільйонів).

Заробіток зірок оцінювався за період від 1 червня 2016 року до 1 червня 2017 року.

Нагадаємо, раніше Forbes оприлюднив ім'я найбагатшої покійної зірки року.

Повʼязані теми:

Наступна публікація