Формат серіалу "Слуга народу" продаватиметься у всьому світі

Студія "Квартал 95" підписала контракт з дистриб'юторською компанією Eccho Rights (Швеція).

Формат кінопроекту і сам серіал "Слуга народу", зроблений студією "Квартал 95", на світовому телевізійному ринку будуть представляти спільно студія "Квартал 95" і один з найбільших європейських дистриб'юторів.

Офіційну заяву про співпрацю двох компаній і спільне просування "Слуги народу" буде зроблено найближчим часом (4 квітня 2016 року) на презентації Eccho Rights, яка відбудеться в рамках світового ринку телеконтенту MIP TV. Індустріальний форум MIP TV відбуватиметься в Каннах (Франція) з 4 до 7 квітня.

"Ми раді настільки активному інтересу до проектів студії "Квартал 95" з боку наших зарубіжних партнерів. Серіал "Слуга народу", знятий в жанрі політичної комедії, став абсолютним лідером українського ТБ-ефіру минулої осені. Історія простого вчителя, звичайної чесної людини з народу, яка волею випадку стає президентом країни і починає боротьбу з корупцією на всіх рівнях, викликала великий резонанс у мільйонів людей у нашій країні, тому що ця тема близька, зрозуміла і дуже актуальна в Україні. Але абсолютно очевидно, що надія і потреба в порядних політиках, які стоять біля керма держави, властиві людям у різних країнах світу. Тому ми впевнені, що у формату "Слуга народу" дуже хороші перспективи на світовому ринку", - коментує Володимир Зеленський.

Це не перший досвід успішного співробітництва "Кварталу 95" із шведською компанією.

Ще в 2013 році "Квартал 95" передав дистриб'ютору, тоді ще Sparks Network, права на міжнародне поширення формату гумористичного шоу "Розсміши коміка" (Crack Them Up). За ці роки формат проекту був проданий у 12 країн - Австралію, Бельгію, Данію, Фінляндію, Німеччину, Італію, Нідерланди, Іспанію, Францію, США, Китай та В'єтнам.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: