Падалко, Толіч та Леончук приєдналися до благодійного марафону для допомоги дітям

Ведучі бігтимуть заради якісної реанімації дітей – проекту "Друге дихання".

Зіркова команда 1+1 медіа за традицією долучилась до Благодійного марафону, що стартував в рамках Nova Poshta Kyiv Half Marathon. Традиційно,  окрім забігу, марафон збирає кошти на суспільно важливі проекти. Цього року команда ведучих 1+1 медіа бігтиме за якісну реанімацію дітей – проект "Друге дихання".

Мета проекту – 150 тисяч гривень для придбання компресору до апарату штучної вентиляції легень, який вийшов з ладу у відділенні реанімації Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ".  Дитина в комі чи передчасно народжена не може самостійно дихати, цю функцію мають виконувати дихальні апарати. У лікарів є лише кілька секунд, щоб підключити до апарата, який замінить легені або допоможе дитині дихати. Перерва у подачі повітря може коштувати дитині життя.

ведучі "1+1" марафон_2
прес-служба каналу "1+1"
До марафону долучилися Анатоліч, Падалко та Леончук

До проекту долучились ведучі "Сніданку з 1+1"  Анатолій Анатоліч та Марина Леончук, ведуча ранкового блоку ТСН Марічка Падалко, ведуча рубрики "Міста. Мій путівник" в "Сніданку" Наталка Щука, ведучий патріотичного шоу "Хоробрі серця" Ахтем Сеітаблаєв, ведучі програми "Про футбол" на телеканалі "2+2" Олександра Лобода та Ігор Циганик. Партнером проекту виступив  Всеукраїнський благодійний фонд "Крона".

"Зробити можна будь-який внесок. Ви знаєте, ми дуже часто думаємо, що ми не можемо допомогти, бо не маємо достатньо, як нам здається, коштів. Якщо кожен перерахує хоча б одну гривню, п'ять гривень чи десять гривень, цю суму – 150 тисяч гривень загалом зможемо зібрати за кілька днів"коментує  Марічка Падалко, ведуча "ТСН.Ранок" на телеканалі "1+1".

ведучі "1+1" марафон_3
прес-служба каналу "1+1"
Метою проекту є збирання коштів для купівлі компресору до апарату штучної вентиляції легень

Анатолій Анатоліч, ведучий "Сніданку з 1+1", підкреслює: "Навіть, якщо ви чомусь не можете бігти, ви можете просто долучитись до акції, і передати кошти на благодійність. Ви ж знаєте, копійка до копійки, так і зберемо гуртом".

Благодійний марафон триває до 17-го квітня. Скласти компанію зірковим спортсменам зможе кожен, хто долучиться до благодійної акції. Зробити це дуже просто: необхідно просто перейти за посиланням на сторінці ТСН.ua і зробити пожертву на одній із сторінок улюбленої зірки.

Нагадаємо, Марічка Падалко та кореспондент "ТСН.Тиждень" отримали відзнаки за благодійну діяльність.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: