Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Падалко, Толіч та Леончук приєдналися до благодійного марафону для допомоги дітям

Ведучі бігтимуть заради якісної реанімації дітей – проекту "Друге дихання".

Зіркова команда 1+1 медіа за традицією долучилась до Благодійного марафону, що стартував в рамках Nova Poshta Kyiv Half Marathon. Традиційно,  окрім забігу, марафон збирає кошти на суспільно важливі проекти. Цього року команда ведучих 1+1 медіа бігтиме за якісну реанімацію дітей – проект "Друге дихання".

Мета проекту – 150 тисяч гривень для придбання компресору до апарату штучної вентиляції легень, який вийшов з ладу у відділенні реанімації Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ".  Дитина в комі чи передчасно народжена не може самостійно дихати, цю функцію мають виконувати дихальні апарати. У лікарів є лише кілька секунд, щоб підключити до апарата, який замінить легені або допоможе дитині дихати. Перерва у подачі повітря може коштувати дитині життя.

ведучі "1+1" марафон_2
прес-служба каналу "1+1"
До марафону долучилися Анатоліч, Падалко та Леончук

До проекту долучились ведучі "Сніданку з 1+1"  Анатолій Анатоліч та Марина Леончук, ведуча ранкового блоку ТСН Марічка Падалко, ведуча рубрики "Міста. Мій путівник" в "Сніданку" Наталка Щука, ведучий патріотичного шоу "Хоробрі серця" Ахтем Сеітаблаєв, ведучі програми "Про футбол" на телеканалі "2+2" Олександра Лобода та Ігор Циганик. Партнером проекту виступив  Всеукраїнський благодійний фонд "Крона".

"Зробити можна будь-який внесок. Ви знаєте, ми дуже часто думаємо, що ми не можемо допомогти, бо не маємо достатньо, як нам здається, коштів. Якщо кожен перерахує хоча б одну гривню, п'ять гривень чи десять гривень, цю суму – 150 тисяч гривень загалом зможемо зібрати за кілька днів"коментує  Марічка Падалко, ведуча "ТСН.Ранок" на телеканалі "1+1".

ведучі "1+1" марафон_3
прес-служба каналу "1+1"
Метою проекту є збирання коштів для купівлі компресору до апарату штучної вентиляції легень

Анатолій Анатоліч, ведучий "Сніданку з 1+1", підкреслює: "Навіть, якщо ви чомусь не можете бігти, ви можете просто долучитись до акції, і передати кошти на благодійність. Ви ж знаєте, копійка до копійки, так і зберемо гуртом".

Благодійний марафон триває до 17-го квітня. Скласти компанію зірковим спортсменам зможе кожен, хто долучиться до благодійної акції. Зробити це дуже просто: необхідно просто перейти за посиланням на сторінці ТСН.ua і зробити пожертву на одній із сторінок улюбленої зірки.

Нагадаємо, Марічка Падалко та кореспондент "ТСН.Тиждень" отримали відзнаки за благодійну діяльність.

Залиште свій коментар

Вибір редакції