Іменинниця Різатдінова у блакитному бікіні похизувалася кубиками пресу

Іменинниця Різатдінова у блакитному бікіні похизувалася кубиками пресу

Фото: instagram.com/anna_rizatdinova

28-річчя спортсменка зустрічає у Туреччині.

Олімпійська призерка Анна Різатдінова, яка днями після пластики живота похизувалася фігурою у бікіні, продовжує тішити прихильників.

Цього разу знаменитість, яка 16 липня відсвяткувала 28-річчя, продемонструвала стрункі форми у купальнику блакитного кольору. У свій день народження спортсменка поміркувала над тим, як з віком змінилася.

Фото: instagram.com/anna_rizatdinova

"Стала помічати, що Аня в 23 роки і зараз це дві різні людини! Але ж прийнято вважати, що чим старше ми стаємо, тим гірше, дівчина цікава і приваблива лише в 21-23, а далі вона нікому не потрібна. Нісенітниця! Я лише зараз здобуваю ту жіночність і гармонію, до якої прагнула все життя! Я вже не та наївна дівчинка, яка не вміла говорити "ні"! Не вірю в казки, але вірю в кохання! У 23 я не знала, що таке життя, в силу того, що 17 років провела у великому спорті, але він мене нормально випробував на міцність!" – поділилася Різатдінова.

Анна додала, що одразу отримала колосальний досвід у стосунках і зрозуміла, "як і що" з першого разу.

"Усвідомила, що "правильність", якої мене навчали мої батьки, нікому не потрібна! У цьому світі треба виживати і кожен сам за себе! Міф про те, що (у мене олімпійська медаль) і мені можна далі по життю не працювати, був розвіяний одразу! Я почала шукати себе, реалізовуватися і зрозуміла, що в цьому житті треба розраховувати лише на себе!" – зазначила Анна.

Нагадаємо, раніше Ганна Різатдінова пояснила, навіщо робила пластику живота. Зірка також зізналась, що колола ботокс.

Повʼязані теми:

Наступна публікація