Ірина Шейк показала розкішну сукню своєї мрії

Ірина Шейк показала розкішну сукню своєї мрії

Ірина Шейк показала розкішну сукню своєї мрії

Ірина Шейк

Манекенниця прийшла на модний показ в якості зіркового гостя.

Супермодель Ірина Шейк відвідала модний показ бренду Pronovias, який пройшов у рамках Тижня весільної моди в Барселоні, йдеться у "Світському житті".

Цього разу Шейк не дефілювала по подіуму (вона не раз брала участь у показах Pronovias), а сиділа в першому ряду в якості зіркового гостя.

На запитання Каті Осадчої, чи хочеться їй вийти на подіум, Ірина відповіла: "Це трохи інше experience сидіти і дивитися шоу. Напевно, я буду дуже рада, тому що ви можете колекцію по іншому подивитися і більше релакс".

Як тільки Ірина прилетіла на показ весільних суконь в Барселону, всі почали говорити про її можливе весілля з Бредлі Купером. Осадча запитала у моделі, про яку сукню вона мріє?

Супермодель Ірина Шейк приховує своє приватне життя

Супермодель Ірина Шейк приховує своє приватне життя

Шейк продемонструвала вбрання, в якому вона прийшла на показ.

"Сукню, про яку я мріяла, я її одягла сьогодні на червону килимову доріжку. Приміряла кілька і ця мені найбільше підійшла, тому що вона більш romantic", - відповіла Ірина.

Також під час заходу Шейк засвітила каблучку з величезним смарагдом і дрібними діамантами на безіменному пальці лівої руки, яка була схожа на обручку, але про особисте життя супермодель не говорить.

Ірина Шейк

Нагадаємо, ходять чутки, що Ірина Шейк вдруге вагітна. На фотоколі бренду Pronovias вона позувала у чорному обтислому комбінезоні, який підкреслив її округлий животик.

Повʼязані теми:

Наступна публікація