Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Із ресторана відомого співака вигнали чоловіка із інвалідністю

Emin пояснив поведінку адміністратора закладу.

Російський та азербайджанський співак Емін Агаларов прокоментував інцидент із недопуском чоловіка із інвалідністю до свого закладу.

Днями в московському ресторані Rose Bar, власником якого є артист, більш відомий під псевдонімом Emin, стався скандал.

Адміністратор та охоронець закладу вигнали чоловіка з інвалідністю, Олега Єрьоміна, який прийшов в ресторан на зустріч випускників.

Єрьомін не замовчав історію: після повернення додому чоловік на власній сторінці у соцмережі розповів про інцидент. Випадок викликав широкий суспільний розголос.

Власник закладу Emin розповів ren.tv про причини такої поведінки підлеглого.

"Менеджер не дав чіткого пояснення, говорив, що щось не так з його майкою, одягнений неналежно. Вважав, що людина не відповідає тому, як повинен виглядати відвідувач Rose Bar", - зауважив Агаларов.

При цьому артист запевнив, що вже звільнив менеджера закладу та зв'язався із чоловіком, якого він вигнав.

"З Олегом ми все вирішимо, він, звичайно, не хоче, щоб все вирішувалося якимись безкоштовними обідами. Зрозуміло, що це -не вирішення. Він погодився зустрітися з моїм представником. Я хотів особисто, але, на жаль, полетів до дітей. Природно, менеджер Rose Bar був звільнений. Ми вирішили проводити тренінги, які підвищать толерантність. Олега я попросив виступити в ролі консультанта - людини, яка допоможе провести ці тренінги. Дуже мені незручно за цю ситуацію, але людський фактор ніхто не відміняв. Хочу вибачитися перед Олегом ", - підсумував Агаларов.

Нагадаємо, влітку минулого року у Росії спалахнув скандал через сестру супермоделі Водянової, яку виштурхали з кафе. А наприкінці березня на концерті Земфіри у Пітері людей з інвалідністю замкнули у службовому приміщенні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції