Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Камалія розчулила фанів привітанням донечок з днем народження

Зірка присвятила дівчаткам зворушливий допис.

Українська співачка Камалія, яка днями віддала доньок до елітної іноземної школи та розповіла, скільки грошей заплатила аби підготувати їх до нового навчального року, присвятила чуттєвий допис дівчатам.

На сторінці в Instagram Камалія зворушливо привітала донечок з днем народження.

Зірка опублікувала чуттєве фото та допис, зізнавшись, що саме цей день залишається найкращим в її житті.

Камалія
instagram.com/kamaliyaofficial

"Сьогодні 6 вересня - найкращий день у моєму житті. День, коли я раптово стала зрілою. День, коли пріоритети в моєму житті повністю змінилися. День, коли я стала матір'ю - матір'ю двох прекрасних невинних ангелів на ім'я Арабелла і Мірабелла. Сьогодні в 21:25 і 21:34 їм буде 6 років. 6 років з того часу, як мої дні змінилися від простого існування до повного життя. Я ніколи не перестану дякувати Богові за те, що він благословив мене такими витонченими посланнями. З днем народження, мої принцеси!" - написала у фотоблогу зірка.

Також співачка додала, що день народження дітей вони святкуватимуть в Одесі.

"Я не сумніваюся, що це буде один з найбільш пам'ятних днів народження в житті моїх донечок, коли після декількох десятиліть вони будуть озиратися назад", - повідомила Камалія.

Нагадаємо, нещодавно Камалія активно провела вікенд з сім'єю. Співачка з підрослими доньками показали, як плавали з дельфінами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції