Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Концерт-бенефіс композитора покажуть 7 травня о 21:00.

Наступної неділі, 7 травня, о 21:00 телеканал "1+1" покаже концерт-бенефіс композитора і музичного продюсера проектів "Голос країни-7" та "Голос. Діти" Руслана Квінти "Небо – это я", присвячений 20-річному творчому ювілею композитора.

Грандіозний концерт відомого українського композитора відбувся 23 березня у київському Палаці Спорту, зніманнями займався "1+1 Продакшн".

Музою вечора стала Софія Ротару, для якої Руслан Квінта написав понад 30 хітів. У тому числі, неофіційний гімн України "Одна калина", "Осенние цветы" і суперхіт "Небо – это я", який дав назву програмі.

Також в цей вечір пісні композитора виконали: Потап і Настя, Ірина Білик, Олександр Пономарьов, Наталя Могилевська, Время и Стекло, група НеАнгели, MONATIK, DZIDZIO, Тетяна Решетняк та багато інших улюблених артистів.

Відомі хіти прозвучать у нових несподіваних аранжуваннях і у супроводі естрадно-симфонічного оркестру з 150-ти інструментів.

Нагадаємо, кастинги наступного восьмого сезону "Голосу країни" і четвертого сезону "Голосу.Діти" відбудуться 29 - 30 квітня, 13 - 14 травня, 20-21 травня за адресою: м Київ, ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1, павільйон № 12. Реєстрація учасників: з 10-00 до 17-00.

Дивіться концерт-бенефіс Руслана Квінти "Небо – это я" наступної неділі, 7 травня, о 21.00 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції