Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Саундтреком до найкращого серіалу літа стала композиція "Любов тебе знайде".

Саундтреком до найкращого серіалу літа "Центральна лікарня", який із успіхом йде на телеканалі "1+1", стала композиція "Любов тебе знайде".

Автором пісні є музичний продюсер "Голосу країни" Руслан Квінта, а виконала її учасниця п'ятого сезону проекту Катерина Рибак, яка запам'яталася глядачам чуттєвим виконанням ліричних пісень.

"Мені здається, що медична проблематика в серіалі - це обрамлення, завдяки якому дуже чітко видно, як герої проявляють себе в складних життєвих ситуаціях. Але в першу чергу це історія про кохання, і я за допомогою музики намагався передати почуття і переживання головних героїв", - розповідає Руслан Квінта.

Зазначимо, Катя Рибак і Руслан Квінта не вперше працюють у тандемі. Раніше вокалістка виконала композицію "Все одно ти будеш мій", яка стала саундтреком до однойменної 4-серійної мелодрами на "1+1". За словами композитора, дівчина дуже тонко передає палітру почуттів жіночої душі, проживаючи кожне слово його пісень.

"Коли я вперше почула пісню "Любов тебе знайде", вона мені здалася дуже близькою. У деяких рядках свого часу знайшла відповіді на свої запитання, - розповідає Катя. - Я дуже чекала на прем'єру "Центральної лікарні", і з перших же секунд серіал мене зацікавив. Дуже переживала за головну героїню Марго, яка після довгої розлуки знову зустріла свою любов".

Нагадаємо, прем'єра серіалу відбулася 4 липня на телеканалі "1+1". Мелодрама продемонструвала високі показники телеперегляду. Рейтинг перших двох серій склав 4,6%, частка - 15,8% (18-54, вся Україна). У другий день показу цифри телеперегляду збільшилися - частка третьої серії склала 17,7%, а четвертої - 18,7% (18-54, вся Україна). Окрім того, рейтинг 4 серії виріс до 5,6%, що зробило продукт кращим серіалом літа на українському ТБ (18-54, Україна). 22-га серія "Центральної лікарні", яка вийшла в ефір 20 липня, оновила рекорд рейтингу для серіалів на українському ТБ цього літа - рейтинг серії склав 6.1%, частка - 20.0% (18-54, Україна).

Завантажити трек можна за посиланням.

Дивіться серіал "Центральна лікарня" з понеділка по четвер о 21:15 на телеканалі "1+1".

Центральна лікарня

За сюжетом в центральну лікарню провінційного міста, де одним з провідних лікарів-хірургів працює молода, красива і вольова жінка Маргарита Сергіївна, приїжджає талановитий лікар-хірург Рустам. Їх пов'язує роман ще зі студентської лави. Почуття між давніми закоханими спалахують з новою силою, і Маргарита Сергіївна постає перед непростим вибором - пробачити чи ні любов всього свого життя. Змагається з Рустамом за увагу Маргарити провідний хірург лікарні та улюбленець жінок Максим.

Виробництво: "1+1 Продакшн"

Кількість серій: 60

Жанр: мелодрама

Режисер: Віра Яковенко

Продюсери: Олена Васильєва, Вікторія Лезіна

Креативний продюсер: Олена Єремєєва

У ролях: Ольга Гришина, Ахтем Сеітаблаєв, Марк Дробот, Станіслав Боклан.

Залиште свій коментар

Вибір редакції