Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Легендарний соліст Modern Talking Томас Андерс почув несподіване зізнання в Україні

Співаку освідчилися в колишньому коханні.

Через багато років після дитячої закоханості в кумира 1980-х Томаса Андерса Марічка Падалко зустрілася з легендарним співаком і розпитала його про життя та творчість. Для себе відома, успішна жінка і щаслива мама несподівано з’ясувала, що колишнє захоплення могло серйозно вплинути на все її життя, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Щоб потрапити на концерт Андерса у березні 1990 року батьки виділили Марічці цілих 10 карбованців на квиток, а ще 5 на квіти вона зібрала сама, заощаджуючи на шкільних сніданках. Про зустріч вона мріяла ще школяркою, і ось тепер може вільно обрати квіти та в обличчя сказати співакові: "Коли мені було років 10-12, я мріяла вийти за Вас заміж". Андерс реагує із вдаваним захватом, але зізнається, що таке від своїх шанувальниць чує дуже часто. І нагадує, що ніколи не приховував, що його серце зайняте – на відміну від тих сценічних мачо, які воліють вдавати з себе вільних принців. "Я так ніколи не робив. Я той, ким я є, і люди нехай самі обирають, їм це подобається чи ні. Це дуже важливо для мене і для мого особистого життя. Для мене було б дуже дивно – виходити і грати роль", - пояснив він.

ВідеоТСН дослідила, як дитяча закоханість в кумира впливає на доросле особисте життя

Томас Андерс був кумиром середини 80-х, Марічка Падалко - маленькою дівчинкою. Він збирав великі зали, а вона - гроші на квіти для нього. Наразі Марічка - відома, успішна жінка і щаслива мама. Але впевнена, що саме її дитяча захопленість визначила її життєвий вибір, особливо у стосунках з чоловіками.

ТСН дослідила, як дитяча закоханість в кумира впливає на доросле особисте життя

Андерс після гучного розлучення із норовливою Норою зараз одружений вдруге і має сина. До своїх шанувальниць ставиться із великою повагою і в будь-якому віці не хоче їх розчаровувати. Під час підготовки до інтерв’ю з’ясувалося, що закохані підлітки не лише намагаються бути схожими на кумирів, але й згодом обирають коханих за ознаками подібності до юнацьких уподобань. "Всі дівчата, котрі закохані дуже в дитинстві в якийсь уявний образ чи реального чоловіка, котрого вони бачать, наприклад, на телеекрані, вони несвідомо потім шукають схожого", - пояснила психолог Наталя Підлісна.

Що ця теорія має підстави – перевірила при перегляді старих фотографій і сама Марічка, і ті шанувальниці Андерса, з якими вона змогла поспілкуватися. Не стала новиною ця інформація і для самого Томаса. "Ви теж обирали схожого на мене?", - спитав він. Психологи ж застерігають, що захоплення кумиром не повинне заважати в подальшому житті. Тобто прив’язаність до його образу з часом має все менше і менше визначати поведінку та життєві вибори людини.

Кореспондент ТСН Марічка Падалко

Залиште свій коментар

Вибір редакції