Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Артистка виступатиме в Маямі.

Українська співачка Світлана Лобода, за традицією, прикрасила новорічний номер "Теленедели".

Під час "космічної" фотосесії Світлана з підрослою донькою Євангеліною поринула в безтурботний світ дитинства – покаталися на атракціонах, поєднавши приємне з корисним.

Напередодні свята артистка поділилася своїм настроєм з шанувальниками і розповіла, як та де планує зустріти Новий рік та провести зимову відпустку.

"У зв'язку з тим, що в ніч з 31 грудня на 1 січня ми виступаємо в Маямі, святкувати Новий рік будемо в США, на березі океану. Тому ялинку вдома я встановила тільки для Євочки, більше ніяких спеціальних приготувань або передноворічної метушні не планую. Проводжаю цей рік і зустрічаю новий, як і мріяла: на сцені, під сонцем і в оточенні своєї родини - без мами і Єви я нікуди", - розповіла співачка.

За словами артистки, в офіційну резиденцію літа, як і зазвичай, летить з сім'єю. Просто з Маямі співачка вирушить в унікальний приватний готель в Домініканській республіці. На острові Гаїті Світлана планує розслабитися і відновити "життєвий баланс".

Також артистка зробила відверте зізнання, розповівши, що саме загадає в новорічну ніч:

"Цього року я особливо гостро відчула, як мені не вистачає в житті кохання. Жінка повинна бути кохана. Особливо артистка. У моєму ж випадку мені важливо любити так сильно, щоб тінь сцени не перекривала силует чоловіка", - прокоментувала LOBODA.

Залиште свій коментар

Вибір редакції