Ляшко радить чоловікам брати приклад зі Злати Огнєвіч

Політик прокоментував рішення співачки скласти депутатський мандат.

Радикальний Олег Ляшко підтримує гарні стосунки із екс-колегою Златою Огнєвіч та Анастасією Приходько, яка так і не вступила до його партії, йдеться у "Світському житті".

Він переконаний, що зі Злати варто брати приклад.

"Злата - приклад для багатьох чоловіків, як треба не триматися за мандат, як воша за кожух. Вона бачить, що не може тут реалізувати себе. Вона чесно вийшла на трибуну, сказала про це і написала заяву. На превеликий жаль, у нас є пару тушок у фракції, продали партію, продали виборців, заради мандату продали всіх на світі. Злата ніколи не продавала, честь їй і хвала", - прокоментував Ляшко складання мандату зіркою.

Олег поділяє погляди Насті Приходько та вважає, що "нормальні люди в політику дуже рідко йдуть. Це ми пішли і ледве терпимо".

Голова "Радикальної партії" поділився із Катериною Осадчою планами на Новий рік.

"Я ні в кого не вкрав, нікого не обдурив, не вбив. Я жива людина, я ж не машина залізна. Машина і та потребує техогляду. Інколи потрібно зупинитися хоча б на тиждень. Я люблю, наприклад, на пляжі полежати відпочити. Не люблю гори, лижі, люблю просто лежати, читати книжку, і щоб мені ніхто не заважав. На жаль, таке рідко вдається", - зауважив політик.

Цьогоріч Олег хоче "спробувати скористатися можливістю" відпочити на пляжі взимку.

Ляшко запевнив, що пародія "Маленького гіганта" Жені Лебедина на нього дуже йому сподобалася.

На міні-виступ Олександра Скічка політик також відреагував позитивно.

"Нормально, мені подобається, молодець. Моя бабуся казала: називай хоч горщиком, тіки в піч не саджай! Я не ображаюся і бажаю успіхів на цьому фронті", - зауважив Ляшко.

Нагадаємо, Приходько пояснила причини свого "об'єднання" із Ляшком.

ВідеоОлег Ляшко вважає Злату Огневич прикладом для чоловіків-політиків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: