MamaRika розсекретила вагу на 9 місяці вагітності

MamaRika розсекретила вагу на 9 місяці вагітності

Фото: instagram.com/mamarika_official

Артистка поділилася, скільки набрала кіло.

Українська співачка MamaRika, яка невдовзі вперше стане мамою, розсекретила свою вагу.

Так, наразі артистка перебуває на 38 тижні вагітності. В Instagram-stories фоловери поцікавилися, скільки виконавиця набрала кіло. У відповідь зірка написала, що зараз її вага 70 кілограмів, а набрала вона 15 кг.

Крім того, артистка відповіла, що зрозуміла під час свого цікавого стану.

"Бути жінкою – це суперсила! Ми – герої, без жодних перебільшень! Ніколи про це не забувайте, особливо, коли хтось намагається принизити або зменшити вашу значимість", – відповіла вона.

Фото: instagram.com/mamarika_official

Також юзери цікавилися, чи не ревнує зірка чоловіка, поки у них немає інтимної близькості. У відповідь Анастасія Кочетова (ім’я MamaRika – Ред.) відповіла, що ревність – це нездорово для їхньої сім’ї.

"Взагалі, ревність – прояв невпевненості у собі, а не в людині. Значить, ви здатні на зраду, якщо ревнуєте – така моя думка. Ревнувати – це нездорово для нашої сім’ї… тим більше до фото. Хай дивиться і нагулює апетит. Сама люблю глянути старе німецьке кіно", – поділилася знаменитість.

Фото: instagram.com/mamarika_official

Нагадаємо, на початку липня вагітна MamaRika опинилася під крапельницею. Після обстеження артистку залишили в пологовому на стаціонарі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація