Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Марічка Падалко разом з чоловіком пробігла 42-кілометровий марафон

Ведуча "ТСН. Ранок" зізналася, що ледь не зійшла з дистанції

Днями ведуча телеканалу "1+1" Марічка Падалко, яка влітку розважалася з чоловіком та дітьми на каяках, наразі пробігла 42-кілометровий марафон у Києві.

Марічка Падалко з чоловіком_2
прес-служба каналу "1+1"

Ведуча "ТСН. Ранок" вже вдруге бігла такий марафон, перший був  2017 року. А взагалі бігом Марічка захопилась 2015 року, почавши з дистанції 2 км.

За словами Марічки, найближчим часом вона не збирається бігти марафони, а схиляється більше до коротких дистанцій, напівмарафонів, і поєднувати забіги із подорожами різними містами.

Марічка Падалко з чоловіком_6
прес-служба каналу "1+1"

"Весь мій марафон - в першому фото. Радість до сліз, що не зійшла з дистанції, що знов пробігла 42 км, і уперше вдвох з чоловіком! Три роки від мрії зробити це разом! Дякую всій команді RunUkraine! Дякую всім, хто був на трасі. Всім, хто поставився із розумінням до марафону і, звісно, чоловіку, який пробіг зі мною всю дистанцію", - одразу на фініші прокоментувала Марічка Падалко.

Марічка Падалко з чоловіком_7
прес-служба каналу "1+1"

Ведуча зізналась, що три тижні тому підвернула на пробіжці голеностоп, і під час марафону, на 13-му км, він дав про це знати. Спочатку Марічка просто терпіла, потім в неї промайнула думка зійти з дистанції, але вона звикла перемагати і не зупинятися на півшляху. і знайшла сили продовжити бігти.

Марічка Падалко з чоловіком_8
прес-служба каналу "1+1"

"По-перше, не казала чоловіку, він би наполягав, щоб ми це припинили. Казала собі, «Біль? Його немає!», уявляла обличчя дітей, які чекають нас на фініші, і це діяло як знеболювальне. На ранок в мене дуже боліла ліва рука. Усвідомила, що поки погано працювала ліва нога, активна допомогла собі лівою рукою", - розповіла Падалко.

Проте незважаючи ні на що, на фініші подружню пару зустрічали та вітали їх діти – син Михайло та донька Катерина. По виразу обличчя дітлахів було помітно, що вони безмежно пишалися та раділи за своїх батьків.

Марічка Падалко з чоловіком_4
прес-служба каналу "1+1"

Зауважимо, маршрут ювілейного 10th Wizz Air Kyiv City Marathon пролягав 40-ма вулицями столиці та двома мостами через Дніпро: Патона та Північним.

Залиште свій коментар

Вибір редакції