Матір Кейт Міддлтон звинуватили у приниженні підлеглих

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Керол виявилася справжнім деспотом.

Матір дружини принца Вільяма Кейт Керол Міддлтон, яка нещодавно вперше розповіла про королівську родину та онуків, потрапила у скандал.

Відомо, що батьки герцогині Кембриджської володіють власним бізнесом, фірмою Party Pieces, яка доставляє подарунки для вечірок і свят. Однак як повідомляє видання DailyMail, останнім часом подружжю довелося істотно скоротити персонал.

Деякі з підлеглих Керол розповіли, що вона сповнена нетерпимості і неповаги до них, тому вони відчули полегшення після звільнення та заявили, що вона жорстока по відношенню до них.

Керол Міддлтон
Associated Press
Керол Міддлтон

Одна з головних претензій до матері Кейт в тому, що вона буквально завалює підлеглих повідомленнями на електронну пошту, на які потрібно миттєво відповідати. Причому це відбувається в неробочий пізній час і навіть у вихідні.

Деякі отримують до 70 повідомлень в день. Через це співробітники фірми постійно перебувають в стані стресу.

Також за словами колишніх співаробітників Керол, вона не терпить сперечань, ніколи не слухає чужу думку і легко може звільнити.

"Якщо ви з нею в чомусь не згодні, вона швидко делегує роботу комусь ще, і їй байдуже, що сталося раніше" - поділилася одна з працівниць Party Pieces.

Батьки Кейт Міддлтон
Associated Press

Більш того, вона постійно контролює роботу співробітників і через це вони не можуть навіть відлучитися до лікаря.

"В офісі висить годинник, але навіщо він потрібен? Я розумію, що потрібно дивитися на нього, коли у тебе погодинна оплата", - розповіла ще одна зі співробітниць, яка поскаржилася на ненормований графік.

Нагадаємо, не так давно Керол Міддлтон звинуватили у паплюженні памяті принцеси Діани через продаж "збоченого" дитячого костюма.

Залиште свій коментар

Вибір редакції