Перейти до змісту
Матір Кейт Міддлтон звинуватили у приниженні підлеглих

Керол виявилася справжнім деспотом.

Матір дружини принца Вільяма Кейт Керол Міддлтон, яка нещодавно вперше розповіла про королівську родину та онуків, потрапила у скандал.

Відомо, що батьки герцогині Кембриджської володіють власним бізнесом, фірмою Party Pieces, яка доставляє подарунки для вечірок і свят. Однак як повідомляє видання DailyMail, останнім часом подружжю довелося істотно скоротити персонал.

Деякі з підлеглих Керол розповіли, що вона сповнена нетерпимості і неповаги до них, тому вони відчули полегшення після звільнення та заявили, що вона жорстока по відношенню до них.

Керол Міддлтон
Associated Press
Керол Міддлтон

Одна з головних претензій до матері Кейт в тому, що вона буквально завалює підлеглих повідомленнями на електронну пошту, на які потрібно миттєво відповідати. Причому це відбувається в неробочий пізній час і навіть у вихідні.

Деякі отримують до 70 повідомлень в день. Через це співробітники фірми постійно перебувають в стані стресу.

Також за словами колишніх співаробітників Керол, вона не терпить сперечань, ніколи не слухає чужу думку і легко може звільнити.

"Якщо ви з нею в чомусь не згодні, вона швидко делегує роботу комусь ще, і їй байдуже, що сталося раніше" - поділилася одна з працівниць Party Pieces.

Батьки Кейт Міддлтон
Associated Press

Більш того, вона постійно контролює роботу співробітників і через це вони не можуть навіть відлучитися до лікаря.

"В офісі висить годинник, але навіщо він потрібен? Я розумію, що потрібно дивитися на нього, коли у тебе погодинна оплата", - розповіла ще одна зі співробітниць, яка поскаржилася на ненормований графік.

Нагадаємо, не так давно Керол Міддлтон звинуватили у паплюженні памяті принцеси Діани через продаж "збоченого" дитячого костюма.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин