Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Міс Україна-Всесвіт 2012" полетіла підкорювати США з чотирма валізами

В них міс Всесвіт везе більше десяти вечірніх суконь, стільки ж пар взуття та аксесуари

Анастасія Чернова майже запізнилася на літак. Красуня відправилась на конкурс "Міс Всесвіт – 2012". Затримало Настю пакування чотирьох величезних валіз з одягом. В них міс Всесвіт везе більше десяти вечірніх суконь, стільки ж пар взуття та аксесуари. Не забула прихопити сувеніри для інших учасниць конкурсу – магніти та браслети з українською символікою, повідомляє ТСН.Особливе.

Летить міс Україна-Всесвіт одна. Спочатку на один тиждень до Нью-Йорка, потім в Лас-Вегас. В США поруч з Настею буде Міс-Всесвіт 2004 - Олександра Ніколаєнко, вона готуватиме подругу до конкурсу. Фінал конкурсу відбудеться у Вегасі 19 грудня.

До своєї місії Настя підготувалась ґрунтовно. Білявка провела декілька днів, перед відльотом, у Києві доглядаючи за своєю фігурою.

10 ранку, а Настю вже розчісують і фарбують. Об'ємні пасма, у макіяжі - акцент на очі. Настя каже - у душі - хуліганка, але полюбляє ніжні та природні образи.

За її словами - після конкурсу Міс Україна уваги до неї - і чоловічої, і жіночої - побільшало. Та ревнувати її нікому.

Дівчина розкриває секрети своєї краси. Вільний час вона проводить у спортзалі. Буває там рідко, але викладається на всі 100. Жодних дієт, але їсти часто і маленькими порціями. Перед конкурсом - виключити солодке. Обов'язкові - яблука. Без них Настя жити не може.

ВідеоЯк готувалася Настя Чернова до конкурсу Міс Всесвіт 2012?

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції