MONATIK вперше розповів про маленьких синів та кохану дружину

MONATIK вперше розповів про маленьких синів та кохану дружину

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
MONATIK вперше розповів про маленьких синів та кохану дружину

Фото: orest.com.ua

Співак наважився розповісти про свою родину.

Український мультиартист MONATIK (Дмитро Монатік – прим.ред.), який нещодавно випустив танцювальний блокбастер, вперше розповів про свою родину.

Співак зізнався, що разом з дружиною Іриною виховує двох маленьких синів. Дмитро поділився, що свого часу кохана його дуже підтримала, вірила у нього, що йому дуже допомогло.

"Я вважаю, що чоловіків завжди ведуть жінки, їхня віра в чоловіків. Якщо ти будеш кожен день говорити своєму чоловікові, що він невдаха і якісь неправильні слова вкладати в голову, то у нього нічого не вийде. Чоловіки вразливі дуже. Вони сильні, але вразливі. І жіночі слова на них впливають. Тому, якщо жінка хоче бути з успішним чоловіком, мені здається, їй потрібно повірити в те, що він може таким стати. Нехай навіть сьогодні він найбідніший на світі. Вона завжди говорила, що все мені обов'язково вдасться, що мої пісні прекрасні! І я від цих слів летів вперед", - розповів артист, пише Viva.

Про своїх синів Дмитро сказав, що вони для нього "найкращий подарунок з небес" і що ними знаменитий батько щодня захоплюється.

"Так, я двічі батько. У мене два хлопчики. Це прекрасно! Це найкращий подарунок небес, який може отримати чоловік від коханої жінки. Я захоплююся синами кожен день. Але я все-таки залишуся при своєму: вважаю, якщо вони захочуть, щоб про них говорили, вони скажуть про це самі, коли підростуть. Це повинен бути їхній особистий вибір", - сказав MONATIK.

Нагадаємо, MONATIK розповів, чи буде брати участь у нацвідборі на "Євробачення-2018". Артист розповів деталі своєї участі у пісенному конкурсі.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація