Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На "1+1" стартує серіал "Матусі" про нелегку долю трьох подруг

У центрі сюжету серіалу історія про те, як різко змінюється життя жінки, коли на зміну нічним вечіркам приходять підгузки.

28 березня о 21:00 на каналі "1+1" відбудеться прем'єра комедійного серіалу "Матусі" - історії про те, як різко змінюється життя жінки, коли на зміну нічним вечіркам приходять підгузки.

"Матусі" - це продукт спільного виробництва "Sister's production", "IQ Production" і "Yellow, Black and White", знятий на замовлення телеканалу "1+1".

В основі сюжету ліричної комедії - історія трьох подруг Ані, Юлі і Віки.

Аня - новоспечена мама десятимісячного сина, яка тільки починає зіштовхуватись з проблемами материнства і подружнього життя. Іноді здається, що, якби не поради подруг, вона б збожеволіла від безпорадності.

Серіал "Матусі"_3
прес-служба каналу "1+1"

"Аню в якійсь мірі можна назвати "божевільною матусею". Я дуже добре розумію свою героїню, оскільки сама в житті пройшла через це", - розповідає Олена Ніколаєва, яка зіграла роль Ані.

Юля - мати трьох дітей, яку настільки сильно поглинає сімейний побут, що на себе у неї давно немає ані сил, ані часу. Вона вважає, що знає абсолютно все про дітей, чоловіків і стосунки.

Серіал "Матусі"_2
прес-служба каналу "1+1"

"Моя героїня - мати трьох дітей, у якої четвертою дитиною є чоловік. І всі питання у своїй родині вона змушена вирішувати сама. Але найцікавіше, що їй це подобається. Мені імпонує мій персонаж тим, що, незважаючи на домашні клопоти, вона не позбавлена професійних амбіцій і знаходить в собі сили боротися за право займатися улюбленою справою, виживаючи в цьому непростому світі", - зазначає актриса Світлана Колпакова, яка виконала в серіалі роль Юлі.

Віка - самотня дівчина "в пошуку".

"Віка - вражаюча жінка. Завзятості та наполегливості моєї героїні можуть позаздрити багато жінок, в тому числі і я. На шляху у Віки досить часто трапляються труднощі і перешкоди, але вони її не ламають, а навпаки роблять сильнішою. Головною метою моєї героїні є створення сім'ї. До вибору єдиного супутника життя Віка підходить досить ретельно. Діє за принципом: "в бою всі засоби гарні", - каже Олександра Буличова, яка зіграла в комедії Віку.

Серіал "Матусі"_4
прес-служба каналу "1+1"

У серіалі також знімаються Сергій Лавигін, Володимир Жеребцов, Олександр Ратніков та інші.

Відео Телеканал 1+1 спільно із партнерами почав зйомки нового серіалу «Матусі»

Залиште свій коментар

Вибір редакції