Найкращі оркестри країни влаштують "батл" на сцені Палацу "Україна"

Організатори переконують, що концерт зруйнує стереотипне сприйняття симфонічної музики.

В Палаці "Україна" відбудеться грандіозне шоу "Битва Оркестрів". Це унікальний проект компанії Magic Box, аналогів якому немає в усьому світі. Проект стартував навесні 2015 року, на музичному рингу вже зійшлися кращі оркестри Одеси, Львова, Миколаєва, Харкова та Києва.

А 27 жовтня глядачів запрошують насолодитися справжнім "батлом" двох висококласних оркестрів - Національний Академічний Оркестр Народних Інструментів України VS Оркестр Заслуженого Академічного Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України.

За концепцією шоу, на сцені одночасно перебувають два професійні колективи, які ніби кидають один одному виклик і намагаються перевершити своїх колег власною майстерністю і винахідливістю. Музична "битва" складається з трьох частин: "Авторські твори", "Національні шедеври і сучасні хіти" та "Найвідоміші світові хіти".

Шоу створюється просто на очах глядачів, руйнуючи стереотипне сприйняття симфонічної музики. Концерт поєднує в собі високий рівень майстерності оркестрів світового класу та істинний талант, гумор і креатив кожного з понад 100 музикантів, солістів, танцюристів і ведучих, які в цей вечір виступатимуть для столичної публіки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: