Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Найвідомішій "хуторянці" країни Софії Ротару виповнився 71 рік

Її називають легендою естради, її пісенні альбоми розходилися мільйонними тиражами

Сьогодні день народження Софії Ротару. Найвідомішій "хуторянці" країни виповнилося 71. Від сільської дівчини з багатодітної родини до легенди естради - про цікаві факти з життя зірки, розповіли в сюжеті «Сніданку з 1+1».

Її називають легендою естради, її пісенні альбоми розходилися мільйонними тиражами, а концерти нагадували справжній квітковий бум. Стільки подарованих букетів, як у Софії Ротару, за свою кар’єру, напевно не бачив жоден артист. Вона – кумир мільйонів. Натомість ніколи не цуралася свого простого походження, обожнює риболовлю та із задоволенням порається по господарству.

Софія Ротару народилася у Маршинцях Чернівецької області і була другою з шести дітей. У родині всі любили співати. А особливо мелодійно звучала Софія. За це односельці  прозвали її «Буковинським соловейком».

«Завжди вважала, що моє робоче місце – сцена. Я буду співати, допоки живу», - заявляє співачка.

ВідеоСофії Ротару виповнився 71 рік

Сьогодні День народження Софії Ротару! Найвідомішій "хуторянці" країни виповнилося 71. У це навіть не віриться, бо вона завжди чарівна та енергійна на сцені! Від сільської дівчини з багатодітної родини до легенди естради - про цікаві факти з життя зірки дивіться у сюжеті. 

Софії Ротару виповнився 71 рік

Софія Ротару рано стала популярною. У  17 – перемогла на Республіканському фестивалі народних талантів. Тоді  її фото надрукували на обкладинці журналу «Україна», який читали в усьому Радянському Союзі. Так її вперше побачив та закохався майбутній чоловік Анатолій Євдокименко. Один для одного вони стали коханням на усе життя.

«Я однолюбка. Я кохала, кохаю та залишуся вірною одній людині - моєму чоловікові Анатолію Євдокименку. Я часто бачу його уві сні і живу лише спогадами про нього», - каже Ротару.

Софія Михайлівна ніколи не боялася експериментів у творчості. Вона перша з радянських співачок вийшла на сцену у штанях. Випробовувала себе в різних жанрах і навіть як рок-виконавиця.

«Труднощі – це дуже добре, вони мене стимулюють, і процес досягнення поставленої мети стає ще більш цікавим», - запевняє співачка.

Сьогодні Софії Ротару - 71! А вона і досі одна з найкрасивіших жінок естради. Шанувальники мріють розгадати секрет її вічної молодості, а він у неї простий.

«Щоб зберегти таку зовнішність надовго, треба постійно вести здоровий, активний спосіб життя, бути позитивно налаштованою до людей та до світу», - переконує Ротару.

Нині Софія Ротару більшість часу присвячує родині. Має двох дорослих онуків – Анатолія та Софію. І зізнається, якби мала шанс почати життя заново, прожила б його точнісінько так само.

Залиште свій коментар

Вибір редакції