Не вагітна Наталія Могилевська почала стрімко втрачати вагу

Не вагітна Наталія Могилевська почала стрімко втрачати вагу

Могилевська худне на очах / Фото: прес-служба співачки

Артистка за декілька тижнів скинула 10 кілограмів.

Співачка Наталія Могилевська окрім того що виявилася не вагітною, почала стрімко худнути, йдеться в сюжеті "ТСН. Особливе"

До рук особливих журналістів потрапило ексклюзивне відео, на якому співачка бігає в спортивних штанях, які щільно прилягають до тіла. У її близькому оточенні кажуть, що Наталя вже скинула 10 кілограмів, а до нового року вона планує схуднути ще настільки.

Окрім бігу, Наталія займається йогою і дотримується суворої дієти. А набирати вагу артистка почала рік тому, коли кинула палити. Короткі сукні співачці довелося замінити на довгі балахони, але це не змусило Могилевську повернутися до шкідливої звички.

У травні цього року вона хизувалася своїми новими можливостями некурця. І гарним самопочуттям і вокальними даними. 

Наталя Могилевська не вагітна

Наталя Могилевська не вагітна

Місяць тому деякі ЗМІ сприйняли нові форми Могилевської як вагітність. І навіть називали строк - вона на шостому місяці. Хоча друзі й колеги співачки Лада Лузіна, Руслан Квінта, Микола Тищенко в ефірах "ТСН. Особливе" це неодноразово спростовували. 

Нагадаємо, днями Наталя Могилевська похвалилася пишним бюстом в образі рішучої білявки. Співачка приміряла образ Ірини Аллегрової.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Здоров'я вагітної
Наступна публікація