Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Знамениті мама і донька приміряли образи бізнес-леді.

Народна артистка Ніна Матвієнко та її донька, співачка Тоня Матвієнко, яка зворушливо привітала зіркову маму з 72-річчям, знялися у стильній фотосесії.

Знамениті родички постали в образах бізнес-леді у зніманнях для JetSetter. В інтерв'ю виданню Тоня зізналася, що у них завжди були добрі стосунки, та по-справжньому вони зблизилися, коли Матвієнко-молодша сама стала мамою.

"Так, до цього моменту було все закономірно. А коли Тоня у ранньому віці народила, я бачила, як вона була виснажена материнськими проблемами. Звісно, я приходила на допомогу. Також для мене було великим щастям, коли вона сказала: "Мама, я буду співати", - прокоментувала Ніна Митрофанівна.

Також Тоня Матвієнко поділилася, що у них з мамою ніколи не було кризових моментів у спілкуванні. Щоправда, додала співачка, мама не завжди схвалювала обранців дочки.

"Завжди були добрі стосунки. Єдине, що інколи мама не погоджувалася з моїм вибором кавалерів. Але все одно я її не слухалася (усміхається). Її справа сказати про це, моя – почути та зробити висновки", - поділилася Тоня.

Окрім того Ніна і Тоня Матвієнко поділилися секретами догляду за собою.

"У нас є традиція, яку я унаслідувала від мами. На Великдень ми завжди вмиваємося свяченою водою і по личку водимо яєчком, яке забарвлене у червоний колір. І дійсно, якщо подивитися на мою шкіру обличчя та моїх сестер, вона здорова, рум’яна. Так, напевно, це генетика, але такий ритуал ми робимо щороку", - поділилася Ніна Митрофанівна.

Нагадаємо, не так давно Тоня Матвієнко показала, який вигляд мала у 14 років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції