Олександр Пономарьов вперше розповів про зради екскоханої Олени Мозгової

Олександр Пономарьов вперше розповів про зради екскоханої Олени Мозгової

Автор
Юлія КаспароваЮлія Каспарова
Дата публікації
Перегляди
147к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Олександр Пономарьов вперше розповів про зради екскоханої Олени Мозгової

Фото: instagram.com/oleksandrponomarov

Співак також назвав причину розлучення із колишньою дружиною Вікторією Мартинюк.

Народний артист України Олександр Пономарьов поділився особистим.

Так, виконавець назвав причину розлучення зі своїми колишніми коханими – Оленою Мозговою та Вікторією Мартинюк. В інтерв’ю програмі "Зірковий шлях" артист розповів, що через 10 років стосунків із відомою продюсеркою Мозговою дізнався, що вона його зраджувала. Артист знайшов сили пробачили кохану, втім, історія повторилася і Пономарьов пішов від Олени.

Хвилювався, тому що руйнувалася сім’я. Мені здавалося, що я міг пробачити, тому я пішов назустріч і почав змушувати себе пробачити, забути цей перший варіант. Але сталося другий раз, тому я зрозумів, що буде і третій

зізнався зірка

Подейкували, що тоді в Олени Мозгової був роман із колишнім цивільним чоловіком та продюсером співачки Гайтани Едуардом Клімом. Пономарьов підтвердив, що його обраниця була закохана у нього, втім, не зазначив, з ким саме Олена зраджувала.

Олександр Пономарьов з Оленою Мозговою / Фото: Facebook

Після того, як Олена та Олександр розійшлися, їхня спільна донька Євгенія переїхала жити до батька. Артист зізнався, що йому було дуже складно самотужки виховувати дівчинку.

Мені не вистачало жіночої допомоги. Я пам’ятаю ці моменти, коли я в Америці в магазині жіночої білизни обираю перші бюстгальтери для Жені по Viber. І вона мені говорить про якісь чашечки, про розміри… Тобто, жінка має брати участь у таких речах. Я знаю тепер всі стадії пубертатного періоду в жінки

поділився виконавець
Олександр Пономарьов з донькою / Фото: instagram.com/ponomaryovoleksandr

2006 року Олександр офіційно одружився зі студенткою п'ятого курсу Вікторією Мартинюк, яка на 13 років молодша за свого чоловіка. Дівчина народила йому сина Олександра.

Олександр Пономарьов з Вікторією Мартинюк

Втім, щастя тривало недовго і подружжя розлучилося після 6 років шлюбу. Артист назвав одну з причин розриву стосунків. Виявляється, Вікторія запропонувала віддати доньку Женю до "школи шляхетних дівчат" і поставила обранцю ультиматум.

Коли мені поставили питання: "Або Женя, або я – тобто, давай Женю до школи шляхетних дівчат віддамо у Вишгород", ясно, що я відповів: "Дружину я обрати можу, а доньку – ні". Але тут більше – глобальне неспівпадіння. Таке буває в житті. Занадто переоцінив свої можливості щодо того, що зможу якось виховати людину для стосунків.

додав Пономарьов

Нагадаємо, раніше ексдружина Олександра Пономарьова розсекретила його кохану. Артист приховує особисте життя.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
147к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація