Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олександра Маслякова звільнили з "КВК" після скандалу

Ведучого запідозрили у фінансових махінаціях.

Російського ведучого Олександра Маслякова, який разом з сином у серпні опинився у базі "Миротворця", звільнили з посту директора державного унітарного підприємства "Планети КВК".

Про це повідомила міжнародна організація по боротьбі з корупцією "Трансперенсі Інтернешнл". Маслякова запідозрили у фінансових махінаціях.

За даними співробітників "Трансперенсі", Масляков нібито не дотримувався обмежень і заборон, які накладені законом на керівників державних унітарних підприємств.

Олександр Масляков став керівником "Планети КВК" 2011 року. Тоді ведучий вже був засновником приватного творчого об'єднання "АМіК", якому належать виключні права на продукцію під брендом КВК, повідомляє StarHit.

Від 2015 року Масляков також став індивідуальним підприємцем, хоча за російським законом керівники державних унітарних підприємств не мають права суміщати роботу і бізнес.

Нагадаємо, що у серпні Олександр Масляков разом із сином Олександром Масляковим-молодшим опинилися у "чистилищі" сайту "Миротворець". На сайті сказано, що ведучого КВК занесли до списку через заперечення російської агресії та як учасника легалізації анексії Криму та терористичної організації ДНР.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції