Ольга Сумська поділилася подробицями народження другого онука

Ольга Сумська поділилася подробицями народження другого онука

instagram.com/tonya_papernaya

Зірка поділилася, що у зв’язку з ситуацією з коронавірусом були переживання.

Відома українська акторка Ольга Сумська поділилася подробицями народження свого другого онука.

Так, 21 квітня старша донька зірки Антоніна Паперна вдруге стала мамою. Перед народженням онука Сумська була в Москві та гостювала у старшої доньки. Втім, на момент народження, акторка вже була в Україні. Зірка зізналася, що вона дуже б хотіла поїхати до внука та допомогти доньці, йдеться у "Світському житті".

Онук Ольги народився під час карантину. Зірка поділилася, що у зв’язку з цим були переживання.

Коли Антоніна була в пологовому, навпроти неї була лікарня, куди увесь час підвозили хворих на коронавірус і вона бачила ці черги. Це був жах. Вона була в окремій палаті і я дуже переживала, щоб там бодай нічого в пологовому, як всі ми матері і породіллі, усі переживають, щоб не підхопити нічого під час пологів. Але все нормально, все обійшлося.

поділилася акторка Ольга Сумська

Також Сумська додала, що донька дуже швидко народила і вже за декілька днів була вдома.

Найщасливіший момент, коли Тонічка тільки-но народила та одразу зателефонувала мені. Це потоки сліз і щастя. Навіть отак от в телефоні побачити дитя і одразу дивишся на кого схоже. Здебільшого все-таки на Антоніну. Єва схожа на тата Володимира, а хлопчик схожий на неї. Я їй надсилаю фотографії і кажу: "Дивись, доця, це ж твоя копія". Коли почула його голос, як тільки він в пологовому закричав – це ж чоловічий баритон. На весь пологовий такий гучний. І я одразу відчула, що це творче дитя.

Ольга Сумська

Ольга Сумська розказала, що стала бабусею

Ольга Сумська розказала, що стала бабусею

Нагадаємо, днями Ольга Сумська поділилася, що молоді батьки вже місяць не можуть вигадати малюку ім'я. А старша донька Тоні та її чоловіка, актора Володимира Яглича Єва називає брата "хлопчик".

Наступна публікація