Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ольга Сумська поділилася подробицями народження другого онука

Ольга Сумська поділилася подробицями народження другого онука

Зірка поділилася, що у зв’язку з ситуацією з коронавірусом були переживання.

Відома українська акторка Ольга Сумська поділилася подробицями народження свого другого онука.

Так, 21 квітня старша донька зірки Антоніна Паперна вдруге стала мамою. Перед народженням онука Сумська була в Москві та гостювала у старшої доньки. Втім, на момент народження, акторка вже була в Україні. Зірка зізналася, що вона дуже б хотіла поїхати до внука та допомогти доньці, йдеться у "Світському житті".

Онук Ольги народився під час карантину. Зірка поділилася, що у зв’язку з цим були переживання.

Коли Антоніна була в пологовому, навпроти неї була лікарня, куди увесь час підвозили хворих на коронавірус і вона бачила ці черги. Це був жах. Вона була в окремій палаті і я дуже переживала, щоб там бодай нічого в пологовому, як всі ми матері і породіллі, усі переживають, щоб не підхопити нічого під час пологів. Але все нормально, все обійшлося.
поділилася акторка Ольга Сумська

Також Сумська додала, що донька дуже швидко народила і вже за декілька днів була вдома.

Найщасливіший момент, коли Тонічка тільки-но народила та одразу зателефонувала мені. Це потоки сліз і щастя. Навіть отак от в телефоні побачити дитя і одразу дивишся на кого схоже. Здебільшого все-таки на Антоніну. Єва схожа на тата Володимира, а хлопчик схожий на неї. Я їй надсилаю фотографії і кажу: "Дивись, доця, це ж твоя копія". Коли почула його голос, як тільки він в пологовому закричав – це ж чоловічий баритон. На весь пологовий такий гучний. І я одразу відчула, що це творче дитя.
Ольга Сумська

Відео Ольга Сумська розказала, що стала бабусею

Ольга Сумська стала бабусею: її онук народився в Москві в розпал епідемії коронавірусу. Артистка розповіла про складнощі, з якими донька зіштовхнулася під час перебування в пологовому будинку та народження дитини. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Ольга Сумська розказала, що стала бабусею

Нагадаємо, днями Ольга Сумська поділилася, що молоді батьки вже місяць не можуть вигадати малюку ім'я. А старша донька Тоні та її чоловіка, актора Володимира Яглича Єва називає брата "хлопчик".

Залиште свій коментар

Вибір редакції