Ольга Сумська розсекретила стать свого другого онука

Ольга Сумська розсекретила стать свого другого онука

Фото: instagram.com/olgasumska

Донька зірки місяць тому народила другу дитину.

Українська акторка Ольга Сумська місяць тому вдруге стала бабусею.

Старша донька зірки, акторка Антоніна Паперна народила дитину. Тоді ані знаменита бабуся, ані новоспечена мама не квапилися ділитися подробицями про малюка.

Однак тепер вже Сумська з радістю розповіла, що нарешті у їхній родині з'явився чоловік, оскільки Тоня народила сина, йдеться у "Ранку з Україною".

Ольга Сумська та Антоніна Паперна / Фото: instagram.com/tonya_papernaya

"Баба Оля власною персоною. Це найбільше щастя, яке можна уявити, всім раджу випробувати на повну ці емоції. Тонечка мені зателефонувала просто з пологового будинку – щойно народила і їй вручили дитя. А у мене сльози котяться від цих божевільних емоцій, тому що нарешті хлопчик народився. У нас же суцільний матріархат - і ось з'явився чоловік", - поділилася Сумська.

Окрім того знаменита бабуся поділилася, що молоді батьки вже місяць не можуть вигадати малюку ім'я. А старша донька Тоні та її чоловіка, актора Володимира Яглича Єва називає брата "хлопчик".

"Вони ще думають. Моя онучка називає його "хлопчик". Там дід Володимир, батько Володимир і третій Володимир вже буде багато. Коли малюк народився, ми запитували: "Ну як там Володимирович?" Ще не визначилися, як назвати", - сказала Сумська.

Нагадаємо, що місяць тому Ольга Сумська привітала доньку з поповненням її світлинами з чоловіком.

Повʼязані теми:

Наступна публікація