Оля Полякова оголосила дату виходу свого першого фільму

Оля Полякова оголосила дату виходу свого першого фільму

Дата публікації
Перегляди
1583
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Оля Полякова оголосила дату виходу свого першого фільму

Оля Полякова та Михайло Ясинський

Артистка представила стрічку "Зірки за обміном" в Одесі.

16 серпня в рамках Одеського міжнародного кінофестивалю стартував традиційний Літній кіноринок. На ньому відбувається презентація майбутніх хітів українського кінопрокату від FILM.UA Group.

Так, українська співачка Оля Полякова прибула до Одеси зі своєю командою, аби особисто представити кінороботу "Зірки за обміном", що стала її дебютним продюсерським досвідом.

Оля Полякова та Михайло Ясинський

Також зірка оголосила й дату виходу картини в широкий прокат - від 1 січня 2022 року.

"Зірки за обміном" - легка різдвяна історія для всієї родини, в якій разом з Олею Поляковою головну роль зіграв лідер гурту DZIDZIO Михайло Хома. В основі фільму - комедійне протистояння двох лідерів музичної індустрії, а також несподіване акторське перевтілення Полякової, яка гратиме ... чоловічу роль.

Кадр з фільму "Зірки за обміном"

Як розповіла артистка, ця роль для неї в чомусь автобіографічна, оскільки відсилає до найголовнішого - до того, наскільки важлива сім'я в житті людини. З тією поправкою, що в реальності Поляковій вдалося зрозуміти це раніше, ніж її кіногероїні - в період, коли вона лише "стукала в двері шоу-бізнесу" і робила свої перші кроки.

Оля Полякова та Михайло Ясинський

"Зараз мені легше переносити якісь невдачі, коментарі хейтерів - все, що турбує тривожну душу артиста, тому що я знаю, що найголовніші люди чекають на тебе вдома. Це фільм про амбіції і про те, що в боротьбі за успіх ми не помічаємо головного. А головне - це сім'я, близькі, рідні", - зазначила Полякова.

За словами співачки, ідея фільму належить її продюсеру і партнеру Михайлу Ясинському, а його виробництвом займалися компанії Secret Service Entertainment Agency і KINOROB за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Полякова описує "Зірки за обміном" як добрий, смішний, сімейний фільм, в якому знайшлося місце всьому: як любовно-драматичній лінії, так і сценам з погонями.

Нагадаємо, що це не перша роль Олі Полякової в кіно. Так, раніше артистка знялася в двох частинах української комедії "Свінгери".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1583
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація