Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Організатори "Оскара-2020" пояснили, чому не вшанували пам'ять Люка Перрі

Члени американської кіноакадемії поскаржилися на брак часу.

Днями у Лос-Анджелесі минула церемонія найголовнішої премії у світі кіно "Оскар-2020"

Проте, не всі шанувальники залишились задоволені традиційною частиною шоу In Memoriam, яка щорічно влаштовується, щоб вшанувати артистів, які цьогоріч пішли з життя. Як виявилося, під час показу всіх померлих не знайшлося місце актору Люку Перрі, а також 20-річній зірці Кемерону Бойсу.

Однак організатори премії випустили офіційну заяву, в якій пояснили свою помилку браком ефірного часу.

"Академія отримує сотні запитів на предмет того, щоб в сегменті In Memoriam з'явилися імена улюблених артистів і працівників індустрії, яких з нами більше немає. Виконавчий комітет, що стосується до кожної з гілок, розглядає список імен, щоб вибрати ті, які з'являться в телетрансляції в рамках обмеженого ефірного часу. Повний список заявок можна знайти на сайті - він буде доступний протягом всього року. На згадку про Люка Перрі та Кемерона Бойса їхні імена були включені в спеціальну галерею на сайті", - відповіли на обурення глядачів члени Американської кіноакадемії.

Нагадаємо, на церемонії "Оскара-2020" відеоряд померлих артистів супроводжувсвся піснею The Beatles Yesterday, яку неймовірно ніжно та самобутньо переспівала 18-річна Біллі Айліш.

Залиште свій коментар

Вибір редакції