Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Петросян подав зустрічний позов на дружину Степаненко

Артист вимагає поділити майно при розлученні порівну.

Російський гуморист Євген Петросян відреагував на позов своєї дружини Олени Степаненко щодо розподілу майнових прав за наслідками розлучення. Про це заявив юрист Сергій Жорін.

Адвокат повідомив, що його клієнт претендує на 50% нажитого у шлюбі майна. "По-перше, ми просимо розірвати шлюб. Позов Степаненко написаний некоректно: в шапці документа вона просить розірвати шлюб і розділити майно, але в описовій частині надто захоплюється розділом майна і забуває про розірвання шлюбу. Крім того, ми пропонуємо поділити майно порівну, а не так, як наполягає вона", - пояснив представник Петросяна.

ВідеоЯк ділити майно після розлучення - Ваш адвокат

Сьогодні Лаврентій Царук розповість про майнові права сторін при розлученні. Спробуємо розібратися, що відбувається зі спільним майном, якщо подружжя прийняло рішення розлучитися, але не розпочинало офіційний процес розподілу майна. Хто і як має право розпоряджатися цим спільним майном - дивіться в сюжеті. 

Як ділити майно після розлучення - Ваш адвокат

За словам юриста, суд має розглянути позов у понеділок, 6 серпня. Жорін сподівається на те, що документи від Петросяна і Степаненко будуть розглядатися судом одночасно, а не окремо.

Як повідомлялося, напередодні знамените подружжя приголомшило новиною про поділ спільного майна і ймовірним розлученням після 33 років спільного життя. У пресі з’явилася інформація, що Степаненко 4 липня подала позовну заяву до Хамовницького суду Москви про розділ спільно нажитого майна. Вона претендує на 80% від загальної вартості коштів і речей, котра становить півтора мільярда російських рублів. Степаненко також вимагає передати їй вісім з десяти квартир у Москві, антикваріат та інші цінності.

Залиште свій коментар

Вибір редакції